SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4079186

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
To dobrze bo odpalam zaraz
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402342
flex1976
Za to moje podopieczna leci na primce Nexiuma 5 tygodni i efekt wypasik


Jaka dawka dla kobiety?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 561 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35030
adrian118
Saell
Panowie, wbijal ktos produkty "Boom labs" ? Wiecie coś o ich sokach czy warto ? Obecnie nie mam dostępu do znanych underow :/


Szamałem mietka, krótkiego i długiego testa i deke od Boom, te środki są OK
Jak reszta nie wiem bo jeszcze nie sprawdzałem ale chłopaki raczej fuszerki nie robią bo już dawno zniknęliby by stamtąd gdzie się ogłaszają

Z Boom brałem tylko provi i podziękuję tej "firmie". Sam gips, zero działania nawet w dawkach powyżej 100mg. Dałem resztę kumplowi i też mówi, że lipa. BTW provi po przegryzienia powinno mieć jakiś smak? Bo to z Booma ma smak mąki ewentualnie gipsu ( chociaż gipsu nie jadłem )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
wincol
flex1976
Za to moje podopieczna leci na primce Nexiuma 5 tygodni i efekt wypasik


Jaka dawka dla kobiety?


50 mg eod
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 526 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 66399
flex1976
diablo1
flex1976
batory909
menta z nexa ktoś bije?

Kolega drugi tydzień leci


Spisuje się?


Mówi ze klepie ładnie
Ale dla mnie to za wcześnie żeby było czuć mega efekt
Grunt to dobre nastawienie

Racja :) niektórzy twierdzą że czują zaraz po strzale że już ich ropier**la
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Akurat menta na estrze Ace po tygodniu już czuć. Siła powinna iść grubo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1039 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31321
marianzulek
sHarkYy
batory909
gmos1
Witam,pytanie mam czy są fejki Polskiego prolo z pharma swiss?


myślisz ze ktoś się będzie trudzil żeby Ci dac oryginal , wiekszosc duza wiekszosc to fejki :)





Ja kiedyś miałem kopię - wiedząc, że to kopia. Było praktycznie nie do odróżnienia - tylko że na pudełku brail był źle wybity,kilka kropek było inaczej niż w oryginale.
Poza tym cena w aptece jest wiele większa niż u każdego dila.


Inaczej czy przestawiony byl caly nadruk braila? Bo w oryginale nie zawsze jest w tym samym miejscu ale polozenie kropek wzgledem siebie zawsze jest takie samo.



Zmieniony przez - marianzulek w dniu 2020-04-26 14:28:38

Jak dobrze kojarzę to brakowało jakichś kropek - tak że inne literki wychodziły.
Kilka lat temu wrzucałem gdzieś zdjęcia tego co miałem ale wiedziałem od razu, że to kopia, jeszcze przed zakupem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 399 Wiek 43 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2352
Kiedys prima abstrakcja nie dosc ze cena wysoka to opinia nieslawna, teraz co chwila ktos leci i chwali ten srodek. Z czego pewne primo mozna dostac teraz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Nawet na tej stronie masz odpowiedź, ale chyba wiem z jakich brandów byś chciał odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94333 Napisanych postów 364266 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668605
Gwiazdek cisne kilka miesięcy andro z plusów na pewno e2 w normie inne jakieś duże plusy raczej ciężko zauważyć.
Jak dla mnie "zdrowy" długi cykl dla osób które nie "szaleja" prima/test/hgh idealne
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium