SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4078520

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 194
Po tym moim specyfiku dupe urywa więc co myślicie o British dragon? Celuje wziąć propa od nich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
OneStepCloser
Sory za troche offtop ale powiedzcie panowie jak ktos bil bolda z DNA jest sens mniej niz 900mg ew? Jaki dawki byly juz odczuwalne?


Każde sensowna dawka, kwestia przygotowania zawodnika pod bolda / cykl.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94322 Napisanych postów 364261 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668581
StarNova
Po tym moim specyfiku dupe urywa więc co myślicie o British dragon? Celuje wziąć propa od nich


Ale też propa biles? Może po prostu go nie tolerujesz?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
batory909
menta z nexa ktoś bije?

Kolega drugi tydzień leci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 194
lodzianin1
Ale też propa biles? Może po prostu go nie tolerujesz?


Nie bilem propa od nich tylko testo mix w którym jest enan+cyp+jakas pochodna nandrolonu. Jestem po 3 szocie tego i jak uderzylem znowu w prawy poslad to dzisiaj mam wolne od roboty a było to w piatek. Żadnej opuchlizny itp.

Teraz mam do wyboru propa z dragona oraz zasranawiam się nad SustaJect w ampulkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
flex1976
batory909
menta z nexa ktoś bije?

Kolega drugi tydzień leci


Spisuje się?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 296 Napisanych postów 528 Wiek 45 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3353
OneStepCloser
Sory za troche offtop ale powiedzcie panowie jak ktos bil bolda z DNA jest sens mniej niz 900mg ew? Jaki dawki byly juz odczuwalne?


U mnie bylo/jest tak bold DNA 600mg do 600mg testa, pozniej test 750mg i bolda tak samo pobity z czasem. Wcale nie trzeba wbijac od razu 900mg czy 1g. 600mg juz dziala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
StarNova
lodzianin1
Ale też propa biles? Może po prostu go nie tolerujesz?


Nie bilem propa od nich tylko testo mix w którym jest enan+cyp+jakas pochodna nandrolonu. Jestem po 3 szocie tego i jak uderzylem znowu w prawy poslad to dzisiaj mam wolne od roboty a było to w piatek. Żadnej opuchlizny itp.

Teraz mam do wyboru propa z dragona oraz zasranawiam się nad SustaJect w ampulkach



Haha kolejny co myśli ze jest deka w mixie testa
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
diablo1
flex1976
batory909
menta z nexa ktoś bije?

Kolega drugi tydzień leci


Spisuje się?


Mówi ze klepie ładnie
Ale dla mnie to za wcześnie żeby było czuć mega efekt
Grunt to dobre nastawienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
Za to moje podopieczna leci na primce Nexiuma 5 tygodni i efekt wypasik
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium