SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4069553

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
prz1993
No to policz jezzcze ciut mniej niż te 80mg, i wtedy bij śmiało


Już nie przesadzajcie, wynik wyszedł plus minus do przewidzenia poza tym ma być poprawione na op stężenie żadno dhb na rynku nie będzie miało nigdy 200 mg bo by dupe urwało
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
mientusik
w dhb nie wierza ale w propy 150mg to pokaz dowody


A ty możesz zakładać nowe konto znowu
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Do twarzy mu w czerwieni
1

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
lordknaga
jak to mniej niz 80, przeciez byly badania i dwie stowki siedza




Zmieniony przez - lordknaga w dniu 05/03/2020 22:20:05


Byly badania ale nikt nie mówił ze siedzi 200. Siedzi tyle ile sie spodziewaliamy +/- i za ta cene i tak warto. patrząc na inne firmy gdzie dhb bylo w stezeniu okolo 100 to praktycznie kazde bolesne albo 2x drozsze ja mam odlozone i z partii badanej i polece sobie w odpowiednim czasie.


Co nie zmienia faktu ze etykieta powinna byc inna zdecydowanie i za to ch** im w dupe bo ludzo w ch**a robia

Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2020-03-06 07:25:37
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 38 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2473
Dna niby chwalone ale tylko tutaj a w realu to całkiem inaczej wygląda Osobiście biłem propa 2 flakony dna i niby 150 a później wziąłem 2flakony platyny gdzie jest 125 i różnica w odczuciu bardzo duża na korzyść platyny Siła i masa zdecydowanie się ruszyła 2 razy szybciej niż po dna więc się pytam gdzie tam 150? 2 znajomych też brało bo dna strasznie tanie i też super zadowoleni nie byli Ja jednak wolę trochę droższe ale wg mnie zdecydowanie lepsze Dla mnie platyna ,IONS zdecydowanie bije na łeb dna
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
Trochę kolego średnio chyba łapiesz o co chodzi w tym wszystkim
Kierowanie się odczuciami jest zmylne bo wpływ na to ma wiele innych czynników.
Jak chcesz mieć pewność to zbadaj tedra we krwi jak jest wystrzelony grubo nie ma bata ze badania dadzą odpowiedź czy masz - 70 mg czy plus 70 mg prosta sprawa

Dna z etykieta dhb dało ciała podobno przed przypadek, mają poprawić ponoć opis flakonow na właściwy

Kolejne dhb andro wypuścili w dużym stężeniu i wycofali widziałem 3 badania 140-165 mg ml z 3 partia i leżak nie szło tego wbijać andro się wycofało z tego środka
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
RobertSzachta1981
Dna niby chwalone ale tylko tutaj a w realu to całkiem inaczej wygląda Osobiście biłem propa 2 flakony dna i niby 150 a później wziąłem 2flakony platyny gdzie jest 125 i różnica w odczuciu bardzo duża na korzyść platyny Siła i masa zdecydowanie się ruszyła 2 razy szybciej niż po dna więc się pytam gdzie tam 150? 2 znajomych też brało bo dna strasznie tanie i też super zadowoleni nie byli Ja jednak wolę trochę droższe ale wg mnie zdecydowanie lepsze Dla mnie platyna ,IONS zdecydowanie bije na łeb dna


Druga sprawa cena platyny a cena dna to średnia 2-1 matematyka jest prosta
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Masa Ci zaczela isc 2x lepiej bo troche wiecej testa miales. No to zaj**iscie gratuluje. Szkoda ze inni tak latwo ie maja i musza innych srodkow uzywac takich jak meta antek nandro treny zeby przebic stagnacje. U Ciebie styka lekko propa podbic (w twoim odczuciu) u mnie większość ludzi leci dna i to nie tylko propka tylko treny orale i cala reszte i wszystko dziala jak ma, gh tylko nikt nie tyka wola imperiala, chlopaki jak i ja bili platyne i ionsa i roznicy nie ma praktycznie. U mnie jedyna taka ze dna nie boli mnie i tyle. Wiekszosc kudzi .ylsi ze jak tańsze to gorsze i leb spboe ryja bo to musi kosztować! A produkcja flakonu enana w hurcie kosztuje 10zl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
Testy lipne trafić w tych czasach ciężka sprawa i tak jak piszesz ja osobiście stawiam na 1 miejscu komfort po inj
Teraz lekko się męczę Primka ale to ma prawo robić dyskomfort

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
No ja tez chyba wrzuce andro Prime zamiast bolda teraz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium