SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4060316

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 777 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58657
nigdy nie brałem tego pod uwagę, ale może i coś w tym jest. Z tym że jak myslę ze prosi biją po 3 cm dziennie w bicki i nic się dzieje, to podchodzę luźno do tego:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 765 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 182425
PAnowie ma ktoś sprawdzony HGH Frag 176-191 czy działa i jaki lab ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 730 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19888
Magnus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93942 Napisanych postów 363750 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1666958
azazelll
nigdy nie brałem tego pod uwagę, ale może i coś w tym jest. Z tym że jak myslę ze prosi biją po 3 cm dziennie w bicki i nic się dzieje, to podchodzę luźno do tego:)


No właśnie wyczytałem to kiedyś w jakimś starym MD jeszcze jak kolumnę o saa prowadził Zulak i pisał że zerwania tricepsu i bicepsów były o 50% większe jeśli chodzi o osoby które robiły właśnie w nie iniekcje. Napisałem to jako ciekawostkę bo to pewnie bylo z 15 lat wstecz jakoś czytane

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93942 Napisanych postów 363750 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1666958
lukaszek19831
PAnowie ma ktoś sprawdzony HGH Frag 176-191 czy działa i jaki lab ?




Bralem z zonka jak dobrze pamiętam z Biopeptide w penach badań nie robiliśmy, zamysł był zwiększenie spalania tkanki tłuszczowej ale czy to miało jakiś efekt to szczerze wątpię.
Wolał bym chyba w cjc i ghrp zainwestować bo robiłem na tym combo badania i wyniki wychodzily niezle
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
azazelll
Dziury po rurach w dupie się zrosły. Chociaż fachowo to się nazywa ziarnowanie:). Zmieniasz tylko opatrunki a rana sama musi się wypełnić. Trochę to trwa.


po czym musieli cie kroic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 883 Napisanych postów 806 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 22409
lukaszek19831
PAnowie ma ktoś sprawdzony HGH Frag 176-191 czy działa i jaki lab ?




Brany i badany z excelsior.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21767 Napisanych postów 71315 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575883
lukaszek19831
PAnowie ma ktoś sprawdzony HGH Frag 176-191 czy działa i jaki lab ?


Excelsior,
Nouveaux,
Biopeptide,

np...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 777 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58657
mientusik
azazelll
Dziury po rurach w dupie się zrosły. Chociaż fachowo to się nazywa ziarnowanie:). Zmieniasz tylko opatrunki a rana sama musi się wypełnić. Trochę to trwa.


po czym musieli cie kroic?


Powiem Ci szczerze że już nawet nie pamiętam. Było to już wiele lat temu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
We wtorek mi z ions przychodzi propek.
Dzisiaj dzień strzała a mam tylko stary towar. Lewy poslad odpuścił całkowicie (4 dzien) , prawy jest drugi dzień po iniekcji rwie dalej ale lżej niż wczoraj i zauważyłem że za nisko trochę przybilem.

Wladowac tego kszaka czy czekać do wtorku? Plam żadnych czerwonych ani wybrzuszeń nie było. Siąść się w miarę też dalo. Dodam że ból z prawego promieniuje jakby na korzonki nerwa kulszowego przy samym końcu kości ogonowej


Zmieniony przez - Haszysz94 w dniu 2020-02-02 16:28:42
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium