SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4066104

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
prz1993
Dna wypuściło menta, może już ktoś testował?

A Prime już testowali? bo podobno... Wszystkie środki.... Działanie książkowe....


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21495 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869939
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
No to jak prima działa to i Ment będzie przynajmniej w andro tak to działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Wojmir28
Szczególnie to słynne badanie DHB, gdzie się okazało, że nie ma DHB a bold cyp. Ktoś tam jeszcze marudził, że oxa DNA jest do dupy i później ta sama osoba widziałem chciała na innym forum znanym wszystkim sprzedać chyba z 6opakowań, więc to też nie był antypimp.
Nie chcę g****burzy znowu, ale bądźmy rzetelni wobec innych. Warto wiedzieć, nawet jeśli w danym momencie lab jest kryształowo czysty, że miał, czy mógł mieć jakieś wpadki i osoba zainteresowana sama zdecyduje, czy zaufać, czy może szukać dalej. Sam nie raz kupiłem szrot, bo był polecany, unikajmy takich zdarzeń, bo czas płynie tylko w jednym kierunku ;)


Akurat gosc miał z 1 partii ktora byla badana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94087 Napisanych postów 363914 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667537
Może koniec spamu? Wbiliscie /badaliscie to komentujcie
Nie, to nie spamujcie.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
GwiazdekTorun
Powoli bede schodzil z trena e DNA i chce wskoczyc na bold master e i byc moze tura oral oxa pozniej pewnie.
Test cyp zostaje albo moze na enan przestawie sie.
Do wyboru mam

Bm
Dna
Sky
Egzogen


Bm bralem bolda i cypa
Dna leci bold i mastery
Sky leci teraz cypek
Egzogen nic nie bilem ale slychac ze dobry lab
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 147 Napisanych postów 732 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 268171
Kurde, mnie też kusi ten Ment a akurat dostęp do DNA mam, niech no ktoś to przetestuje to na drugi okres masowy będę miał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 329 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43609
Do kolegów wyżej co oxe dna chcą chrupac,wszystko tylko nie dna no chyba że lubicie metę w oxie bo tam 100%meta siedzi
Obecnie androchem wcinam i tu bez najmniejszych zastrzezen,chyba że oxa z dna ciągnie wody 5kg i estro wywala to poprostu tego nie wiedziałem więc zwrócę honor
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2219 Napisanych postów 12651 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170687
Nie trudź się, trafilem lipnego testa enana DNA, nie było go tam w ogóle bądź skromna ilość, przy czym zaznaczyłem wyraźnie że nie skreślam labu i w żadnym wypadku nie cisnę po nim z tego powodu, traktuje jako zwykla wpadke jak w każdym innym labie,
ale nie, liga obrony DNA prawie mnie zjadła, niemożliwe żeby coś było nie tak, to pewny lab, niczym mistyczna apteka,
śmieszny cyrk w chooy, ale nie ważne, darmowe flakony muszą się zgadzać
4

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przecież testa lipnego ciężko w dzisiejszych czasach trafić , no musiałeś mieć pehozola
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium