SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4076932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1955
Test enan International pharmaceutical 300mg. Ktoś coś wie o tym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 156
Jakies opinie o hermes pharma???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
same jakies wynalazki:(
1

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ostatnio dużo tych wynalazków się tu przewija .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 169 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1179
Horacy11
Dzieki wszystkim za rady. Inj zamowione z DNA, na krotkich lipy nie mialem to pewnie macie racje ze i na dlugich bedzie dzialac. Najwiekszy problem z meridia ale to jeszcze popytam dilow. Jeszcze pytanie o Anastrozol TEVA ponoc to walek to prawda bo u mnie roznie o tym sie mowi?


Jadlem pare paczek tego ari dzialal normalnie teraz symex lece tez trzyma w gorze normy. Dlugie estry DNA u mnie sprawdzone bold cyp i dlugi tren ale juz odstawiony z razji ostrej zgagi lekami nie szlo tego poprawic zostawilem i mam spokoj.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 112 Wiek 32 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1083
Meta firmy Genamed?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16020 Napisanych postów 18019 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196271
Sandelholz1991
Meta firmy Genamed?

Tania i dobra meta, kumpel jadł ostatnio i zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 419 Napisanych postów 1063 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22658
Meta genaneda dobra

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Aliorsfd2
Horacy11
Dzieki wszystkim za rady. Inj zamowione z DNA, na krotkich lipy nie mialem to pewnie macie racje ze i na dlugich bedzie dzialac. Najwiekszy problem z meridia ale to jeszcze popytam dilow. Jeszcze pytanie o Anastrozol TEVA ponoc to walek to prawda bo u mnie roznie o tym sie mowi?


Jadlem pare paczek tego ari dzialal normalnie teraz symex lece tez trzyma w gorze normy. Dlugie estry DNA u mnie sprawdzone bold cyp i dlugi tren ale juz odstawiony z razji ostrej zgagi lekami nie szlo tego poprawic zostawilem i mam spokoj.



Teva to czesto gips.

Meride mialem firmy merid i bdb, bralem tez vertexa to slabiutko. Mam 2 cale op i pojdzie do wyj**ania. Szukaj ruskiej apteki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 112 Wiek 32 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1083
Czy dajecie mi do zrozumienia, że w 10 mg jest 10 mg, tak?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium