SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4079303

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94333 Napisanych postów 364268 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668613
Nanda ma dobre srodki

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1674
ovigil można śmiało brać ? ma ktoś jakieś porównanie do pregnylu ? czy też siedzi połowa tego co w apteczniaku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Apteka zawsze najlepsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34982 Napisanych postów 89898 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940566
Apteka nr.1 a to czy siedzi połowa czy całość stężenia w ug nikt Ci bez badań nie powie...Ovi wbijałem nie raz , działać działało...ostatnimi czasy bazuje na hcg Androchem , działa bez zarzutów...


Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-10-22 19:15:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94333 Napisanych postów 364268 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668613
ramirez112
ovigil można śmiało brać ? ma ktoś jakieś porównanie do pregnylu ? czy też siedzi połowa tego co w apteczniaku ?


Teraz większość przesiadka na provigil, ale ovi bilem kilka razy i działał
Lecz widziałem też nie działające, stawiam że kiepsko były przechowywane
Osobisicie lecę aptekę cały czas jak brak to andro jak brak andro to ovi/provi

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
rogidogi
rogidogi
krzykacz
Tren H

Platinium Labs 75mg/ml
Malay 75mg/ml
BM 100mg/ml
Bałkan 100mg/ml
Nouveaux 100mg
PHD Remedies 100mg/ml

...sporo dobrej hieny na rynku


Te 2 ostatnie laby?


Krzykacz ktory z tych 2 labow polecisz zeby kolega wzial hexe? BM nasz dil nie uzupelni na czas a Nouve i Phd ma od reki.


Nouveaux wziałem prime dla siebie odpale jak skończe tylko Vedi. Troche chłopa znam co lecą różne pozycji i w porządku sprzęty.

Lordwais
Nouveaux pare osob u mnie zaczeli wbijac ten lab ale nie hexe, a hexy Bioniche nie ma czy tam tylko w trimedzie bylo?


Bioniche ma hexe ale wersja 1ml/vial w PL nieosiągalna także raczej tego nie dostanie. Brałem ten ale ace 1ml/vial git.
4

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 419 Napisanych postów 1063 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22658
flex1976
szary911
Jikt się nie wypowie na temat British dragon? Warto się tym wogle zainteresować?


Nic nie warte



Lipa słabo to działa

Dugi

...
Napisał(a)
Usunięty przez flex1976 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 687 Napisanych postów 249 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1232
Enan jak to enan napewno dobry nie ma chyba firm gdzie enan by zawiódł:)...zdaj relacje jak bedziesz juz w płowie cyklu, ja własnie po długiej przerwie lekka przygode rozpocząłem z cypkie z nexium tez zdam relacje:)...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 55 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4735
Panowie jaki tren e? Do wyboru mam ions, wellona, genamed.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium