SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12158772

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Creative
Panowie z jakich firm dostepny jest obecnie dobry antek inj? Ciezko mi cokolwiek znalezc. Byl z advenced,squibb .


jak masz dostęp to sqiub lub mniej znane meila
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
o meila slyszalem ale niedostepny lab nigdzie, cos wiecej o tym labie? Pl lab czy ciagnac trzeba?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 211 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118641
Jeszcze masz gorillaz pharmacy i newgen. Z tym, ze w gorillaz ponoc paprochy sie zdazaja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
newgen cisza, nie wiem czy zmartwychwstana

Firma meila w jakich rejonach lata? Ktos mial stycznosc?


Zmieniony przez - Creative w dniu 2018-10-26 14:21:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2922 Napisanych postów 990 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13011
Brał Ktoś ostatnio npp z clinic, działa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 495 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25707
Creative
newgen cisza, nie wiem czy zmartwychwstana

Firma meila w jakich rejonach lata? Ktos mial stycznosc?



Zmieniony przez - Creative w dniu 2018-10-26 14:21:44




Newgen odradzam jako firmę, wały poszły na dużą skalę, w moim otoczeniu, na forach i grupach. Kontakt jest zerowy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100241
yoyo20
Creative
newgen cisza, nie wiem czy zmartwychwstana

Firma meila w jakich rejonach lata? Ktos mial stycznosc?




Zmieniony przez - Creative w dniu 2018-10-26 14:21:44




Newgen odradzam jako firmę, wały poszły na dużą skalę, w moim otoczeniu, na forach i grupach. Kontakt jest zerowy


Nooo właśnie lipa zero kontaktu z nimi chyba coś się zadziało z nimi...

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93977 Napisanych postów 363783 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667084
Salvatore i odczuwałeś jakieś działanie tego fragmentu ?? Bo ja totalnie nic żonka również ,to znaczy redu szło bo była miska dopięta leciały jakieś spalacze helios ale czy z tym czy bez tego różnicy nie widziałem

Za to inne pępki mogę powiedzieć że moim zdaniem działają dobrze

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lodzianin1
Salvatore i odczuwałeś jakieś działanie tego fragmentu ?? Bo ja totalnie nic żonka również ,to znaczy redu szło bo była miska dopięta leciały jakieś spalacze helios ale czy z tym czy bez tego różnicy nie widziałem

Za to inne pępki mogę powiedzieć że moim zdaniem działają dobrze


a biles min. 400mcg? najlepiej na pusty zoladek wypic bialko i wtedy wbic 400mcg fraga i przez jakies 4h unikac ww :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
lodzianin1
Salvatore i odczuwałeś jakieś działanie tego fragmentu ?? Bo ja totalnie nic żonka również ,to znaczy redu szło bo była miska dopięta leciały jakieś spalacze helios ale czy z tym czy bez tego różnicy nie widziałem

Za to inne pępki mogę powiedzieć że moim zdaniem działają dobrze


Nie bylo to hgh ale moze jalbym ial porównac to 5/10 jesli gh 10/10. Z braku laku...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium