SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12161357

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3776
Witam. Lecialem dlugi czas na cyberze ze wzgledu na to ze pewne zrodlo mi wyschlo szukalem rownie dobrego labu. Padlo na andro i to byl dobry wybor. Z cybera lecialo cyp tren e i master e po przejsciu na andro brak odczowalnych roznic no chyba ze w zasobnosci portfela.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
No to powinienes być zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 236 Wiek 56 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3210
Clenbuterol DB Pharma sprawdzony i super działanie. W pasie 15cm w 2 miesiace :)

Proszę klikać dla psiaków :)

http://www.pmiska.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3776
Potwierdzam DB czolowka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Robert_Maklowicz
Clenbuterol DB Pharma sprawdzony i super działanie. W pasie 15cm w 2 miesiace :)


Bez diety i cwiczen:)

Tak calkiem powaznie mialem kiedys i jak dla mnie sajdy za duze. - Wole chyba te trenowe





Zmieniony przez - CooCaine w dniu 7/11/2017 4:33:30 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 433
Panowie clinic pharmax enan lub cypio i masterom enan chce poleciec jakies opinie? Srodki z anglii
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 155 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 80285
Pawliczek4
Rdza
Pawliczek4
Trestolone ment androchem jakies opinie ?


Androchemu nie biłem ale o samym środku co nieco powiem. Mega anaboliczny. MEGA. Ja akurat biłem z Nitro. Estro było ciężkie do opanowania. Wbijałem 100mg ed



I jak efekt koncowy ? Lepsze od trenbolonu ?


Tren i ment to raczej nie są środki które dobrze jest zestawiać do porównania.
Ale jak już na upartego...to coś tam zestawię....
Nie należę do osób które dynamicznie rosną na trenie, mimo tony żarcia (a i tak chyba za mało). Po trenie siła mega+, wytrzymałość mega-, masa średnio, nie ciągnę wody (przy racjonalnych dawkach)
MENT - libido up, apetyt bez zmian, regeneracja odczuwalnie na+, retencja wody zdecydowanie duża, wytrzymałość+, o sile się nie wypowiem bo jestem na bilansie około ninus 600kcal, więc to nie miarodajne. Przy dawce 100mg ed czułem się trochę przetrenowany pomimo kaloryki...zmieniłem na 75mg ed i jest cacy
1

"Porażka przegranych deprymuje a zwycięzców motywuje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10286
LwBanner
naziwisko
antek advanced bardzo dobry bo kolega bije ed i nie da sie nie zaowazyc, drugi leci 200mg andro oral i dziala dobrze w tej dawce lecz to jego 1kontakt wiec nie ma porownania. teraz odpalam tren enan andro wiec dam znac za kilka tyg.


Jakis czas temu pisałem, ze biore na testy antka z nitro na oleju. Testowałem juz z andro, dzis zaczałem trzeci tydzien tego z nitro. Chciałem poczekac z opinia jeszcze z tydzen, ale skoro nawiazala sie dyskusja. Wali niemiłosiernie, nabicie mega, pompa kosmos, sila...nigdy dosc, ogolnie moge z czystym sumieniem powiedziec, ze kozak.

Wiem, ze jest tu wielu zwolennikow andro, sam nim byłem dopoki..... Moge szczerze napisac, ze antek z andro bez porownania z tym z nitro. Podchodzilem sceptycznie do tej marki jak wlazla u mnie na rynek...ale ku...mnie zaskakuje i nikt zawiedziony nie jest ze znajomych. Jeden minus smierdzi niemilosiernie i intensywnie jak bezestrowki ;-/) ale akurat ja lubie ten zapach wiec luz ;]


A wbijał ktoś u Ciebie ich wino olejowe? Naście stron temu ktoś pisał że w olej się wciśnie 20-30mg a nitro deklaruje 50mg. Co Ty na to?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 157 Wiek 77 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 43269
jaki bold teraz najlepszy cyber genesis nexium czy androchem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2219 Napisanych postów 12651 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170696
Z kilku bitych labow w ostatnim czasie tylko genesis w jedynkach ze zdrapkami dzialal i nie mial zadnego wplywu na estro


Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2017-07-11 18:39:23

Brak podpisu

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium