SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12139198

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 943 Napisanych postów 19272 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158543
naziwisko
panowie szukam posta, niedawno jakis user wstawial tekst o konwersji bolda do antyestogenu w zaleznosci od ilosci jakiegos tam enzymu. pamieta ktos na ktorej to stronie bylo??


"U niektórych Boldenon silniej metabolizuje do mocnego inhibitora aromatazy 1,4-dienonu i stąd ten efekt. Tak samo z 5-a-reduktazą. Wiązanie podwójne zostaje zerwane i tworzy się DHB czyli 1-testosteron (był kiedyś dostępny w formie metylowej jako M1T) który ma dwukrotnie silniejsze działanie anaboliczne od samego boldenonu. Dlatego też są tak różne opinie o boldzie ze na jednych działa mocniej, a na innych niezauważalny kosmetyk. Wszystko uzależnione od organizmu i indywidualnego metabolizmu."
1

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2193 Napisanych postów 12636 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170474
Bez żadnego źródła naukowego, chociaż by linku do badań, do jakiegokolwiek potwierdzenia, jest to nic nie warte ktoś coś sobie napisał co wcześniej nie miało miejsca i już jest to super oficjalnym faktem na temat jakiegoś środka, pierwsze słyszę żeby bold coś takiego powodował

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34617 Napisanych postów 89649 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 938853
Bambarabeum
GEP - General European Pharmaceuticals - Testowal (testuje) ktos ostatnio? Chodzi mi o Bolda , Multi Test 350, Oxe,Trena?

Leciałem Cypka z GEP-a bardzo dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
perfect080
Który clen brać, mam do wyboru DB, Nexium, Fox Lab, Balkan, Bioniche, Genamed - albo inaczej - którego nie warto z tych brać


Bioniche i Genamed nie maja clena w ofercie.
Reszte jadlem i kazdy dzialal dobrze z tym ze Foxa i Balkana bardzo bardzo dawno. Sugerowalbym sie chyba w tym przypadku cena.


Zmieniony przez - Aras84 w dniu 2017-02-28 10:55:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 211 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3859
MalyMati
Npp nexium , ufc , genamed, dose ?
Clen lepszy nexium czy aplhy pharmy?
Npp i clen nexium bardzo dobre. Alpha też ma dobry clen ale sporo drożej wychodzi a wcale nie jest lepszy od nexiuma.


pozakontrola
w jakiego antka teraz warto celowac?
Alpha, genamed
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 578 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145060
arkus nie wiem co ty sie tak uparles na tego bolda ale nie sa to rzeczy wyssane z palca, art o tym sa w zagranicznych magazynach juz sprzed 4-5lat bo troszke poszperalem po necie i mysle ze sobie tego nikt z palca 5lat temu nie wyssal. a to ze o takim czyms nie miales pojecia to nie znaczy ze ze to nie prawda bo wszechwiedzacy nikt nie jest. wiec moze warto przesledzic temat niz brnac z klapakami na oczach przed siebie.


Zmieniony przez - naziwisko w dniu 2017-02-28 11:08:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 559
Widzę, że moim wpisem narobiłem sporo zamieszania. Informacja pochodziła z internetu, a nie z badań to fakt. Nie będę tutaj wstawiał linków bo to nie ten dział. Jednak myślę, ze warto zagłębić wiedzę w tym zakresie, ponieważ bold działa bardzo selektywnie względem AR, a jego konwersje są bardzo ciekawe. To tyle w temacie ;)

Wracając do głównego wątku metka z AP przeterminowana pół roku a klepie świetnie. Bold z AP też dawno po terminie działał bardzo dobrze. Obecnie bold PRL i miłe zaskoczenie w strzykawce - zawsze pełny 1ml :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 250 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2685
Ja w swojego Bolda z PRL to nawet promocyjnie miałem na 10amp - 8 po 1.2ml Coś innego bo zawsze spotykałem się w drugą stronę,że 0.8-0.9 ml w amp bywało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
naziwisko
arkus nie wiem co ty sie tak uparles na tego bolda ale nie sa to rzeczy wyssane z palca, art o tym sa w zagranicznych magazynach juz sprzed 4-5lat bo troszke poszperalem po necie i mysle ze sobie tego nikt z palca 5lat temu nie wyssal. a to ze o takim czyms nie miales pojecia to nie znaczy ze ze to nie prawda bo wszechwiedzacy nikt nie jest. wiec moze warto przesledzic temat niz brnac z klapakami na oczach przed siebie.




Zmieniony przez - naziwisko w dniu 2017-02-28 11:08:51


Czyli na chłopski rozum jeden na boldzie zrobi przez rok 5kg czystego miesnia a drugiemu tylko wyskoczy zyłka na czole od wkurzenia ze wydal tyle kasy na nic?
Jednym slowem totolotek albo raczej EQ-lotek

Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-02-28 11:48:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 495 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25707
Chyba sam polece w tym roku bolda i zrobie badania. Pamietam, ze byly tu osoby co lecialy 700 mg testa i 40-50 mg mety week, bez zadnego ia, a mieli estradiol w dolnej granicy. Wychodzi na to, ze kazdy jest inny, albo cos nie teges. Bold genamed, nexium czy alpha? cena na korzysc gena
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej