SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12163937

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ziki2000
Kreaxxx
marianzulek
A da sie cabaserem zbic progesteron?

Pantr5g
Jak teraz z propem bioniche?


Caly czas ten sam wysoki poziom.

Biorę cabaser i mam progesteron 4 raz wyższy prolka zbity do Zera prawie a estradiol dwa razy wyższy, libido nir ma więc przyczyną tkwi gdzie indziej, problemów z stawami nir ma i bardziej się skłaniać do czyjejś wypowiedzi że to kwestia indywidualna, bo treścią wypowiedzi to jedno wyklucza drugie


Jeżeli chcesz zachować libido na nandro typu deka to dajesz arimidex a nie żadną exe bo jest różnica na zbijaniu E1 a E2,a więc tutaj koniecznie ari dajemy, do tego cabaser na prolke i podchodną dht na progesteron czyli np winko 10mg ed albo 200mg master enan ew i bedzie cacy, sam zawsze mialem problemy z libido na dece a teraz jest lux




kolega dobrze tu na pisal

a co do cabaseru zbijając prolaktynę do zera i co i lipa jak zbijecie prolaktynę do zera to urośnie wam progesteron w kosmos bo macie jeszcze większego bolka libido zero prolaktyna zbija progrestron one dzialaja na siebie udowodniona na sobie sam dochodziłem do tego na sobie sam zbijałem prolaktynę do zera alibodo dalej bylo lipa bledne kolo bo porgrestron w kosmosie a jak mailem progrestron w kosmosie a prolaktynę zero to wiecie oczywiście wino tez brałem na progesteron nic nie dawało bo prolaktyna zbita na 0 i wiecie czym przywróciłem libido 3 inj npp śmieszne ale prawdziwe prolaktyna podskoczyła i tym samym zbiła progesteron razem z winem tazke na dece bierzcie cabaser ale malutko i od początku a nie jak już jest problem i winko tab z rana tez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dugii2
ziki2000
Kreaxxx
marianzulek
A da sie cabaserem zbic progesteron?

Pantr5g
Jak teraz z propem bioniche?


Caly czas ten sam wysoki poziom.

Biorę cabaser i mam progesteron 4 raz wyższy prolka zbity do Zera prawie a estradiol dwa razy wyższy, libido nir ma więc przyczyną tkwi gdzie indziej, problemów z stawami nir ma i bardziej się skłaniać do czyjejś wypowiedzi że to kwestia indywidualna, bo treścią wypowiedzi to jedno wyklucza drugie


Jeżeli chcesz zachować libido na nandro typu deka to dajesz arimidex a nie żadną exe bo jest różnica na zbijaniu E1 a E2,a więc tutaj koniecznie ari dajemy, do tego cabaser na prolke i podchodną dht na progesteron czyli np winko 10mg ed albo 200mg master enan ew i bedzie cacy, sam zawsze mialem problemy z libido na dece a teraz jest lux




kolega dobrze tu na pisal

a co do cabaseru zbijając prolaktynę do zera i co i lipa jak zbijecie prolaktynę do zera to urośnie wam progesteron w kosmos bo macie jeszcze większego bolka libido zero ...... prolaktyna zbija progrestron ...... one działają na siebie sprawdzone na sobie :) sam dochodziłem do tego na sobie sam zbijałem prolaktynę do zera alibodo dalej bylo lipa bledne kolo bo porgrestron w kosmosie a jak mailem progrestron w kosmosie a prolaktynę zero to wiecie oczywiście wino tez brałem na progesteron nic nie dawało bo prolaktyna zbita na 0 i wiecie czym przywróciłem libido 3 inj npp śmieszne ale prawdziwe prolaktyna podskoczyła i tym samym zbiła progesteron razem z winem tazke na dece bierzcie cabaser ale malutko i od początku a nie jak już jest problem i winko tab z rana tez






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
prolaktyna nie może być na 0 wtedy progesteron nie będzie w kosmosie nieprawda jest to ze prolaktyna jest nam całkowicie nie potrzebna czlowiek czuje sie jak g**** majac prolaktyne na 0 deprecha itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2221 Napisanych postów 12653 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170758
Dokładnie tak jak mowiecie, ale co z tego jak przyjdzie zaraz jeden z drugim i zaś zaczną powielać mit że bzdury że prolka chlopom niepotrzebne, najgorsze że to najczęściej starzy wydawało by się doświadczeni powtarzają,
sam teraz już mam 150 npp 3x week, prolka w normie i libido lux, a ostatnim razem prolka zero, libido słabo, faja miekla,
wiec proponuje się co niektórym dokształcic, zamiast dalej siac bzdury

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 582 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22683
Mam prolaktyne prawie zero, progesteron ponad 4 krotnie przewyzszony, czuje się bardzo dobrze i zadowolony jestem z formy. To moje odczucia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 582 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22683
Kreaxxx
Mam prolaktyne prawie zero, progesteron ponad 4 krotnie przewyzszony, czuje się bardzo dobrze i zadowolony jestem z formy. Z tym libido za to słabo ale myślę że to od progesteronu, zamierzam dodać Mastera.To moje odczucia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 910 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 75121
Panowie ktoś bije teraz, jak odczucia:
Master a- Nexium/Genesis(1ml kody)
Npp- Nexium/Genamed/Genesis(1ml kody)
Tren a- Nexium/Genesis(1ml kody)
Testy cyp/enan- Nexium/Genamed/Genesis(1ml kody)

"Rób swoje i nie patrz się na innych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 582 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22683
Npp Genesis ok andro też
etadron brałem żeby zbic estro nie próg bo z nim.nigdy nie miałem problemów ale teraz już wiem jak działać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Ja też lecę teraz npp. Ostatnio robiłem badania. Prolka prawie na zero, prog lekko podbity. Samopoczucie i libido bajka. Leci do tego exe i cabasser co jakiś czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 713
Hej, jak tam z PRL nadal wszystko w porządku? Chce wziąść boldka plus enan/cypio
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium