SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12163998

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
comeback
mm1986
Zeby bylo 150mg to trzeba dodac pewien srodek ktory czuc nawet przy zamknietym flakonie a i tak bol bedzie spory, bilem takie cos juz, osobiscie wole 100ng i wbic 1,5ml :)


Dokładnie tak. Trzeba też patrzeć na aptekę jako dobry wyznacznik i nie wierzyć w uglowe bajki.
Testovis to apteczny kultowy prop z ampami 100mg w 2ml. Wystarczy prosta myśl, jeżeli tak robi apteka tzn. ze nie jest to robione bez powodu.




comeback
Po pierwsze: w tabletkę tak ale w 1ml nie możesz już wpakować ile chcesz bo nie pozwoli Ci na to fizyka.
Zrób test i spróbuj rozpuścić 1kg soli w 1l wody w temp pokojowej. Nie da się bo jej rozpuszczlność to 70g w 100ml w 40C.
To samo dotyczy wszystkich innych substancji i nazywa się właśnie rozpuszczlnoscią

Po drugie dlatego właśnie podałem przykałd Testovisa.. przypomnij sobie polskiego propa.
Ile było? Przyoominam: 10mg/1ml i 25mg/1ml. Był mało użyteczny dlatego go wycofano.
Potrzebna jest większa dawka i żeby była stabilna włosi dają właśnie 100mkg/2ml. To nie jest flakon tylko pojedyncza ampa - na raz.


Tabletki to nie jest dobry przyklad, ograniczeniem jest wylacznie rozmiar tabletki (zmienny przeciez) i cena
Apteczny popularny anavar mial 2.5mg, teraz sa anavary po 25mg, bez bajek bo odpowiednio rosnie cena

Polski prop byl na oleju arachidowym + alko benzylowym, slaby nosnik
Testovis to nadal cienizna w kontekscie tego ile propa mozna upchnac w 1ml, nosnik olej sesamowy na wiecej nie pozwoli, dadanie juz 20% bezoesanu beznylu pozwoliloby na produkcje 100mg/ml i oczywisice nie jest tak ze oni o tym nie wiedza, tylko jest to niepotrzebne(im) i drozsze rozwiazanie oraz taki produkt bylby bolesny

Prop 150mg nie krystalizuje jak zrobiony w odpowiedniej mieszance i to bez dadatku tego o czym pisze mm , nie bede sie wdawal w szczegoly bo za chwile na PL rynku wyrosnie multum propa 150mg
co nie zmienia faktu ze taki produkt jest mocno bolesny

Bajki bajkami, sa testy 600mg nawet 800mg ml/ml co nalezy patrzec z przymrozeniem oka,
ale metody ugl pozwalaja na duuuzo wiecej niz apteka, pozatym apteka nie potrzebuje takich stezen na jakie jest popyt na rynku UGL

EDIT: doczytalem, ze z tabletka sie zgadzamy



Zmieniony przez - miczelx w dniu 2016-11-04 20:01:14
2

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
Tren primus ktoś testował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28220
miczelx

Tabletki to nie jest dobry przyklad, ograniczeniem jest wylacznie rozmiar tabletki (zmienny przeciez) i cena
Apteczny popularny anavar mial 2.5mg, teraz sa anavary po 25mg, bez bajek bo odpowiednio rosnie cena

Polski prop byl na oleju arachidowym + alko benzylowym, slaby nosnik
Testovis to nadal cienizna w kontekscie tego ile propa mozna upchnac w 1ml, nosnik olej sesamowy na wiecej nie pozwoli, dadanie juz 20% bezoesanu beznylu pozwoliloby na produkcje 100mg/ml i oczywisice nie jest tak ze oni o tym nie wiedza, tylko jest to niepotrzebne(im) i drozsze rozwiazanie oraz taki produkt bylby bolesny

Prop 150mg nie krystalizuje jak zrobiony w odpowiedniej mieszance i to bez dadatku tego o czym pisze mm , nie bede sie wdawal w szczegoly bo za chwile na PL rynku wyrosnie multum propa 150mg
co nie zmienia faktu ze taki produkt jest mocno bolesny

Bajki bajkami, sa testy 600mg nawet 800mg ml/ml co nalezy patrzec z przymrozeniem oka,
ale metody ugl pozwalaja na duuuzo wiecej niz apteka, pozatym apteka nie potrzebuje takich stezen na jakie jest popyt na rynku UGL

EDIT: doczytalem, ze z tabletka sie zgadzamy





Oho ? Ciekawa dyskusja ?

Tak na wstępnie, benzoesan benzylu w iniekcjach to patent z lat 60tych ubiegłego wieku lub wcześniej, więc nowość to żadna i masz rację koncerny zdecydowanie o nim wiedzą, ale zwykle nie używają. A nie używają dlatego bo to silny alergen i odchodzi się od jego stosowania. Szczerze też wątpię czy jest to droższe rozwiązanie bo związek zapewne jest tani jak barszcze skoro dodają go do byle detergentów.

Poza tym dyskusja była i zaczęła się o rozpuszczaniu testa w oleju bez dodatków. To że można użyć współrozpuszczalników jak b.b. to rzecz oczywista i jasna jak słońce,..
Bo prawie zawsze można ich użyć. Tylko że że wtedy to nie mówimy już o np. rozpuszczaniu w oleju a o rozpuszczaniu w mieszaninie rozpuszczalników.

Poza tym ja wcale nie twierdzę że w oleju nie da się rozpuścić więcej niż 50mg, bo się da i ugle jak AP uzyskują więcej prawdopodobnie poprzez większe rozdrobnienie. Ale zdecydowanie nie będzie to 100mg jak piszą na opakowaniu...

Uważam natomiast że 50mg/1ml jest optymalnym i stabilnym stężeniem dla tej substancji. Idealnym przykładem to potwierdzającym jest właśnie Testovis.
Jeżeli ktoś nie wie dlaczego akurat Testovis to wyjaśniam:
Mogłem przecież podać Farmaka. Dlaczego nie podałem? No bo wtedy, oponenci powiedzieliby: "No tak, dali 50mg/1ml bo chcieli niską dawkę medyczną,jakby chcieli więcej to by dali ale nie chcieli".
Ale tak się składa że w Testovisie właśnie chcieli więcej (100mg) a jednak nie podnieśli stężenia lecz dołożyli drugi mililitr co dało ampę 100mg/2ml.
Czyli mamy batalię: teoria z forum VS praktyka z farmacji. Wnioski każdy wyciągnie sobnie sam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94419 Napisanych postów 364346 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668857
nie powiesz mi że się nie da upchac 100 mg propa w 1 ml , bez urywania dupy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 1335 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77991
Dostawca cukierków zaproponował mi w dobrej cenie metę cybera jadł ktoś ostatnio? Jeszcze chce zapytać o metę ap dobra jest?

Powrót do formy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
KLAJTA
Dostawca cukierków zaproponował mi w dobrej cenie metę cybera jadł ktoś ostatnio? Jeszcze chce zapytać o metę ap dobra jest?


Meta cybera najlepsza chyba jaką można teraz dostać za to ap shit skończony. Chyba jedyny produkt ap na którym się zawiodłem.

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
comeback

Tak na wstępnie, benzoesan benzylu w iniekcjach to patent z lat 60tych ubiegłego wieku lub wcześniej, więc nowość to żadna(...)
Szczerze też wątpię czy jest to droższe rozwiązanie bo związek zapewne jest tani jak barszcze skoro dodają go do byle detergentów.


Nikt nie mowi ze to nowosc,
Uzywa sie tam gdzie trzeba, tak wtedy jak i teraz, np test cyp Watson USA (apteka), Hikma Portugalia (200mg/ml) i kazda firma ktora robi cypionat w podobym stezeniu, lub nawet 100mg/ml (Sandoz daje 10% BB) oraz Pfitzer rowniez 10% BB do 100mg/ml
Benzoesan benzulu jest skladnikiem kazdego ugl jaki kiedykolwiek widziales, wbijales czy o jakim pomyslales, jest to standard i bez tego nie ma mozliwosc zrobic propa 100mg/ml czy cypio 250mg/ml i wiekszych stezeniach combo nie wspominajac
Rozwiazanie jest drozsze, co nie znaczy ze kosmicznie drogie, ale nie da sie ukryc ze bb jest drozszy niz olej (nawet USP)

comeback

Poza tym dyskusja była i zaczęła się o rozpuszczaniu testa w oleju bez dodatków. To że można użyć współrozpuszczalników jak b.b. to rzecz oczywista i jasna jak słońce,..
Bo prawie zawsze można ich użyć. Tylko że że wtedy to nie mówimy już o np. rozpuszczaniu w oleju a o rozpuszczaniu w mieszaninie rozpuszczalników.


Nie, dyskusja zaczela sie od propa 150mg bioniche wiec oczywiscie z dodatkami, pozatym
Nie ma senu zebysmy rozmawiali o rozpuszczalnosci w oleju bo zaden UGL tak nie robi


comeback
Poza tym ja wcale nie twierdzę że w oleju nie da się rozpuścić więcej niż 50mg, bo się da i ugle jak AP uzyskują więcej prawdopodobnie poprzez większe rozdrobnienie. Ale zdecydowanie nie będzie to 100mg jak piszą na opakowaniu...


Rozdrobnienie nie ma zadnego najmniejszego nawet znacznia, uzywajac propa powiedzmy mesh 400 czy jednego wielkiego krysztalu, osiagniesz taki sam produkt koncowy
Po drugie AP nie robi swoich proszkow, bazuja na tym co wszyscy
Po trzecie AP na opakowaniu cypio 250mg rowniez podaje tylko OIL BASE, co jest oczywiscie zupelnie nierealne jest bzdura, tym samym na sklad bazy propa patrz z przymrozeniem oka bo troche dales sie nabrac wiec zachaczajac to co napisales teoria vs praktyka zle wydedukowales to porownanie, z leksza bladzisz tym temacie bez urazy jeszcze sporo wody musi uplynac

comeback

Uważam natomiast że 50mg/1ml jest optymalnym i stabilnym stężeniem dla tej substancji. Idealnym przykładem to potwierdzającym jest właśnie Testovis.


To juz rzecz gustu, wiekosc z nas tutaj woli mniejsze obietosci iniekcji, aczkolwiek jakby mial dobrego testovis to z checia zamienilbym z propem nawet o stezeniu 150mg bo wolabym rzecz jasna apteke.

lodzianin1
nie powiesz mi że się nie da upchac 100 mg propa w 1 ml , bez urywania dupy

Bez problemu, standard w zasadzie.



Zmieniony przez - miczelx w dniu 2016-11-05 12:30:24
1

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 1335 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77991
pajaczeq
KLAJTA
Dostawca cukierków zaproponował mi w dobrej cenie metę cybera jadł ktoś ostatnio? Jeszcze chce zapytać o metę ap dobra jest?


Meta cybera najlepsza chyba jaką można teraz dostać za to ap shit skończony. Chyba jedyny produkt ap na którym się zawiodłem.



Tym ap to mnie uszczęśliwiłeś.

To może shree meta jest teraz na topie?

Powrót do formy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Napisz jakie masz dostępne bo dla mnie topowe metki to cyber i vermodje.

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 1335 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77991
Cyber. Genesis. Genamed. AP. Nexium. Vermo. Shree.

Powrót do formy.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium