SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12139057

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21741 Napisanych postów 71296 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575812
Alchemia

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Miał ktoś styczność ze środkami Galaxy chodzi mi o teście i trena a ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Opinie u nas mocno podzielone, sam nie biłem.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 412 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23376
Antek BM 200x50mg opinie ? Tylko co jedli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 579 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22502
Jak wygląda sprawa z Tym B. M?robię zapasy a mam do wyboru z Npp ta Bm i Primus co polecacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21741 Napisanych postów 71296 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575812
lemur32
Witam. Miał ktoś styczność ze środkami Galaxy chodzi mi o teście i trena a ?



Osobiście nie biłem, od dłuższego czasu jestem na bombce złożonej z innych labów, ale słyszałem wiele dobrego o tym labie.


Szczególnie ten Testosterone MIX, Maxibolin, trenach i oral'saa:

https://www.sfd.pl/GALAXY_PHARMACEUTICALS_inj_&_tbl_temat_zbiorczy_-t1023678-s0.html 

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Karol DBC
Ale Alchemia czy Alchemia Pro ?



Alchemia bez pro. z alchemi pro bił kumpel propa też działał, innych informacji od ziomków na temat Ap -PRO nie posiadam.
1

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Właśnie, jedni mówią że dobry drudzy że kiepski. Cenowo fajnie wychodzi ale chyba odpuszczę Galaxy i zainwestuje w Atoma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21741 Napisanych postów 71296 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575812
lemur32
Właśnie, jedni mówią że dobry drudzy że kiepski. Cenowo fajnie wychodzi ale chyba odpuszczę Galaxy i zainwestuje w Atoma




Ohohohooooo... kompletnie gubisz się w temacie bo masz złych doradców to raz, a dwa że lepiej wyjdziesz inwestując już swoje fundusze w dobry zestaw odżywek niż w tego Atoma
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
lemur32
Właśnie, jedni mówią że dobry drudzy że kiepski. Cenowo fajnie wychodzi ale chyba odpuszczę Galaxy i zainwestuje w Atoma


Atom to zły wybór masz dobry labów do wyboru do koloru, alchemia, androchem nexium, genesis, atima , bioniche, orale vermodije db pharma ,oraz alpha , shree, primus cyber, platinum te ostatnie to droższe laby. Jedynie nie wiem co sądzić o maly tiger miał słabsze wypusty , a teraz ludzie zaczynają chwalić.

Ty wybierasz lab o wątpliwej reputacji.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej