SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12160176

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
U mnie co prawda dopieo 2 tydzien trenu ace Cybera. Ale ludzie juz piszcza na silce ze rosne ze coraz wiekszy

Na jesien poleci na penwo Bold i mysle ze tez cybera dam. Przynajmniej poki co nie naciąlem sie na żaden ze środkow.

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 42 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 104
a jak dose stoi na dzień dzisiejszy warto w to inwestowac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 664
Witam Panowie, mam do wyboru test prop ( alchemia, balkan, genesis, alpha pharm, SV) i mete (alchemia, bałkan, ranbaxy), w co celować ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1247
Witam, bił ktoś masteron z Genesis ampułki, czytam inne środki ok ale konkretnie interesuje mnie masteron?

"dupeczki napinają tyłeczki a mięśniaki baniaki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
bicek.87
Jaki trenik ace trzyma poziom. Mam distep do nexium/genesis new/ cyber


biłem tren ace cybera i nexiuma jeden po drugim, różnicy żadnej nie widziałem w działaniu po za kieszenia, cyber pociągnął mi grubo po funduszach

daro9315
panowie z czego hgh polecacie i jak bold z nexium trzyma poziom


boldka aktualnie lece nexiuma i bardzo dobry, na animalu wrzucane byly badania pewnej zaufanej osoby ktora i tu na forum sie udziala pewny boldek na ta chwile zapasik zrobiony w sumie swoja decyze kupna bolka opieralem na znajomym z real ktory bil go wczesniej przedemna dobre 4 miesiace i bardzo sobie chwalil

mnie na gh nie stac ale tak jak obserwuje w real to glownie soma strong i chwala sobie, ostatnio tez troche genheala sie pojawilo ale nie znam opinii


Zmieniony przez - hgh-line w dniu 2016-06-04 22:10:40
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 777 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58657
odnośnie bolda cyp to aktualnie od chyba juz kilkunastu tyg leci u mnie 200/ml. Bólu zero, chociaż niektórzy mieli lekką gorączkę i ból dość mocny, ale raczej sporadyczne przypadki. U mnie kompletnie nic. Natomiast jak spróbowałem bolda acet 100/ml to 6 dni wyjęte z zyciorysu, gorączka , stan zapalny. Ledwo żyłem. Tak samo jak kolega z którym trenuje, on był twardszy i myślał że przyzwyczai się organizm i wbił drugi raz:),.Jak się można domyslec nic to nie dało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2219 Napisanych postów 12651 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170687
A kto robi samego bolda cyp czy ace?

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Arkus P
A kto robi samego bolda cyp czy ace?


Pewnie wlasnej roboty.


daro9315
panowie z czego hgh polecacie i jak bold z nexium trzyma poziom


a co masz z gh do wyboru? Nexiuma ma dobrego boldka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
jednazdrog
a jak dose stoi na dzień dzisiejszy warto w to inwestowac ?


Dose, DB Pharma i Cyber to 3 undery w ktorych sie degustuje i nigdy mnie nie zawiodly, sa dlugo na rynku i nie ma co sie laszczyc na marketingowe nowosci.
1

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 664
Ponawiam pytanie, mam do wyboru test prop ( alchemia, balkan, genesis, alpha pharm, SV) i mete (alchemia, bałkan, ranbaxy), w co celować ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium