SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PLAN TRENINGOWY POMOCY

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 501

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 185 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1538
Witam chcialbym stwozyc swoj wlasny plan na mase idowiedziec sie kilku istotnych rzeczy.....Na poczatek o mnie cwicze juz od 1,5roku z miesieczna przerwa nie wiem jeszcze wielu rzeczy zwiazanych z silownia ale jak narazie wyglada to tak,gdy zaczynalem wazylem 64kg obwod reki 34 po poltora roku waze 75kg a obwod reki 40 przy wzroscie 172.Problemem jest tylko plan treningowy wczesniej cwiczylem w ten sposob
dzien1 biceps barki
dzien2 wolne
dzien3 klatka triceps
dzien 4 wolne
dzien 5 plecy nogi
dzien 6 wolne
dzien 7 biceps barki i tym systemem w kolko
caly blad polega na tym ze na kazda partie miesni cwiczylem 16 serie po 12-10-8-6 powturzen
np klatka
-Wyciskanie w poziomie 4serie po 12-10-8-6-powtórzeń
-wyciskanie na skosie 4serie po 12-10-8-6 powtorzen
-Rozpiętki w poziomie 4seri po 12-10-8-6-pawtórzeń
-Przenoszenie hantelki 4serie po 12-10-8-6 powtórzeń
i w ten sposob robilem wszystkie partie miesni lacznie z bicepsem ostatnio przeczytalem ze na biceps mozna robic do 9 seri po np 10 powtorzen i z tad moje pytanie czy powinienem robic mniej seri na male partie miesni jezeli tak to ile... Moglo by to wygladac w ten sposob...np biceps na ktory mozna robic do 9seri
BICEPS podnoszenie hantelek siedzadz 4x 12-10-8-6
Modlitewnik 4lub5x 12-10-8-6
czy moze kozystnej bylo by w ten sposob ze robil bym wiecej cwiczen po 3serie i np wszystkie po 8 lub 6 powtorzen
cwicze na mase moj cel to uzyskac 80kg co do diety rowniez prosilem o pomoc na SFD i jestem niezmiernie wdzieczny bo przyniosla niesamowite efekty.Chcialbym Was prosic o rozpiske planu treningowego na MASE dla mnie.. ilosc seri i powtorzen z GORY DZIEKUJE
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ budowy

Następny temat

Split - pytania

WHEY premium