SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PLAN TRENINGOWY NA KLATKĘ DO POPRAWY

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1061

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 406
Witam, prosiłbym o poprawienie mojego planu na klatkę, ponieważ nie widać zbytnio postępów z wyglądem klatki. Jeżeli o czymś zapomniałem to mnie poprawcie!!!


1. Wyciskanie na płasko 4s. 10/8/6/4 zaczynam od mniejszego ciężaru lecąc w górę co 5 kg
2. Wyciskanie na skosie sztangą 4s. 4 x 10 stałym ciężarem
3. Wyciskanie na skosie hantlami 4s 4 x 8
4. Rozpiętki 3s. 3 x 10

Podpowiedzcie czy mam zmienić kolejność wykonywanie ćwiczeń, czy mam odjąć jakieś itp. z góry dzięki! Pozdrówki!

Co mnie nie zabije - To wzmocni

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
Zmien plaska. Zapomnij o niej. Slabo aktywuje miesnie klatki piersiowej.
Staly ciezar rowniez jest nie do konca dobrym wyjsciem. W kazdym cwiczeniu, moze z wyjatkiem rozpietek, stosuj progresje co serie i co trening.
Nie wypelniles ankiety, nie wiem wiec, czy masz dostep do poreczy. Jesli tak, w miejsce plaskiej wrzuc pompki na poreczach.
15 serii tez moze byc odrobine za duzo, 12-13 powinno wystarczyc, jesli bedziesz przykladal sie do techniki (lopatki sciagniete, klatka wypieta, ciezar wypychasz poprzez scisk miesni piersiowych - nie pchasz lapami).

1. Pompki na poreczach 5x8-6
2. Wyciskanie hantli skos gorny 4x10-8
3. Rozpietki 3x12-10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
j/w

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 406
Dzięki, sog poleciał, lecz nie mam poręczy a obiektywnie patrząc, klatkę robię samą i tak trochę moim zdaniem mało tych serii, myślę, ze lepiej zrobić 4 ćwiczenia np. po 3 serie, ale to takie moje zdanie, własnie zejdę chyba z płaskiej, bo mieśnie nie zbyt dobrze przyjmują monotonie ćwiczeń. Czym zastąpić te poręcze? Bo to taka siłownia w piwnicy, rozumiesz, mało sprzętu.

Co mnie nie zabije - To wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Jeżeli brak poręczy to spróbuj zacząć od wyciskania sztangi na skosie 5 s, potem wyciskanie sztangielek na poziomej (młotki, supinacja lub klasyczne) 4 s. i na koniec rozpietki 3 s.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
W takim razie proponowalbym:
1. Wyciskanie sztangi skos gora 5x8-6
2. Wyciskanie hantli plaska 4x10-8
3. Rozpietki 3x12-10

Mozesz tez zaczac od hantli plasko, w zaleznosci od potrzeb (czy bardziej kuleje gora czy dolne czesci klatki).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 406
Niby to całkiem inaczej wygląda od mojego planu w teorii, jak wypróbuje ten trening w praktyce, dam znać:) Dzięki wielkie. Pozdrowionka!

Co mnie nie zabije - To wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1946 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36723
ćwicz ćwicz Kamil

AfterHours.fm - The Best in Trance & Progressive

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan do oceny/poprawy

Następny temat

Nowe pomysły..

WHEY premium