SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PLAN TRENINGOWY 4 - DNIOWY(nie dla początkujących)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45288

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1621 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17763
Bardzo fajna sprawa. Niestety nie moge przetestowac go na sobie Obciazenia tego rzedu nie wchodza w gre. Ale zalozenia znane i faktycznie dzialajace. Warto o tym pomyslec!

Nie ma ludzi nieomylnych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1439 Wiek 70 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7349
Wielkie dzięki GallAnonim za uznanie. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 973 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9449
Ok rozumiem skoro to tak mocno przeciaza stawy to nie jest jeszcze faktycznie trening dla mnie tym bardziej ze mam delikatne bóle czasami w stawach łokciowych. Zrobie standardowa masówke albo Cyklicznosc Michaiła Grupa III-Cykl2

http://www.sfd.pl/temat246720/ ---> wszystko o witaminie b12

http://www.sfd.pl/Żeń_Szeń-t319678.html ---> wszystko o Żeń Szeniu

Jeżeli Ci pomogłem daj mi Soga :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1621 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17763
Z calym szacunkiem, ale zdaje sobie sprawe z kim rozmawiam...
Daleko mi do Pana poziomu. W calym swoim zyciu nie osiagnalem nawet polowy tego co Pan, totez moje uznanie nie jest wiele warte...
Pozdrawiam serdecznie.

Nie ma ludzi nieomylnych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1439 Wiek 70 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7349
Pełen Wersal GallAnonim. A tak na poważnie to czytam bardzo wiele Twoich wypowiedzi i wiem że masz dużą wiedzę. Takich ludzi jak Ty potrzeba na tym forum.
Nie należę do ludzi którzy "cukrują" i mówię to poważnie.
POLECAM TWOJE RADY WSZYSTKIM POCZĄTKUJĄCYM I NIE TYLKO!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
ja tan nie wiem jak inni ale u mnie po treningu plecow trening bicepsow jest nie wykonalny i odwrotnio, to sdamo przy klatce[dzien po dniu]
taka uwaga, chyba ze jestem ewenementem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1439 Wiek 70 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7349
Witaj OBELX. Uważam że dwie grupy mięśniowe na treningu spokojnie można robić
. Pozatym nie wiem jak Ty ale mnie udaje się już wyizolować tak plecy podczas ćwiczenia że nie obciążam zbytnio bicepsów.
Tego też można się nauczyć. Pozdrawiam

Zmieniony przez - filar53 w dniu 2005-10-01 16:23:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
gall nie bądź taki skromny . Wszystkie twoje wypowiedzi sa oparte poprzez dużą wiedze. Szczególnie te o zdrowiu. Jestem pełen podziwu Twojej wiedzy na temat budowy człowieka. Pozdro

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
filar opacznie mnie zrozumiales,
nie chodzi mi o jedna sesje treningowa a o dwa dni po sobie nastepujace
w tyg. bodajze nieparzystych masz :
1dzen klatka biceps
2dzen plecy triceps ...
jesli chodzi o mnie to po treningu bicepsow nie jestem w stanie pprzeprowadzic treningu plecow na takim zakresie powt.
to samo sie tyczy klatki, nie wykonam jej na sensownym poziomie po treningu tricepsow i na odwrot
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 337 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2633
witam
obelx...ciekawa uwaga...myślę podobnie

filar...mam prośbę, rozpisz ćwiczenia jakie proponujesz na biceps i triceps w tym treningu w poszczególe dni...
pozdrawiam

ludzie myślcie to nie boli

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przetrenowanie :/

Następny temat

Plan do oceny

WHEY premium