SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PILNIE PROSZĘ O UWAGĘ i Genialną PORADĘ :)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1120

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 234
Witajcie jestem nowy na forum (od dziś) także nie denerwujcie się na mnie bo musze nabrać doświadczenia :) liczę na to że ludzie są bardzo sympatyczni i pomocni. Przejdzmy do rzeczy...
Mam 17 lat waże 64kg... i prawdopodobnie należe do tej grupy której wszystko przychodzi najciężej...czyli ekto coś tam...Niestety co do ćwiczeń to trenuje w domu...i mam do dyspozycji tylko HANTLE i GRYFA DŁUGIEGO (GRYF BEZ NAKŁADU) 2x Hantle po 7,5kg nakładu + waga gryfka 2,5kg co daje 10 kg jedna hantla... tera mam zamiar używać 1 Hantli ważącej ok. 15kg...a drugi hantel 7kg... co o tym myślicie?? plan który bym wykonywał jest następujący (jakby co to mnie poprawcie i powedzcie czy ma sens)TRENING TEN WYKONYWAŁBYM 6 dni w TYGODNIU po 6 tygodniach rozdzieliłbym na poszczególne grupy...
PLAN:
KLATA - Przenoszenie sztangielki w leżeniu w poprzek ławki poziomej oraz pąpki
PLECY - Podciąganie sztangielki w opadzie (wiosłowanie)(2 sposobami łokieć pionowo do tułowia i poziomo do tułowia)
NOGI - Przysiady ze sztangielkami (z jedną 15kg hantlą przy klacie)
BARKI - Unoszenie (7kg hantlem) hantli przodem, bokiem, i na tylnie aktony barów
TRICEPS - Pąpki na plecach i Wyciskanie Francuskie dwoma rękoma 15 kg hantla
BICEPS - Uginanie ramion w stylu zwykłym i młotkowym (15 kg hantlem)
PRZEDRAMIE - Uginanie nadgarstków z 15 kg hantlem
BRZUCH - sam nie wiem czy trenować bo cięzko mi przytyć a wydaje mi sie że chudnie się przez robienie przuszków...CO MYŚLICIE O TYM WSZYSTKIM??


NIE PRAGNĘ MIEĆ SYLWETKĘ KULTURYSTY LECZ COŚ TAKIEGO JAK MARIUSZ PUDZIAN MA (TYLKO NIE WIEM JAK NAZWAĆ TAKI TYP SYLWETKI) TYLKO, ŻE W POMNIEJSZENIU OCZYWIŚCIE...MOŻE SĄ NA TO ĆWICZENIA JAKIEŚ? CZYMŚ SIE ROŻNI OD TAKICH ĆWICZEŃ KULTURYSTYCZNYCH? DZIEKUJE I PRZEPRASZAM JEZELI TAKI POŚCIK BYŁ!!!LICZE NA WASZĄ POMOC...

Walcz, Walcz, Walcz...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
https://www.sfd.pl/temat18564/  masz i czytaj.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1742 Wiek 1 rok Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17683
Yo napięty :PP
Heheh chcesz poprostu dobrze wyglądać i troche przytyć. No ogólnie jak prawie każdy na tym forum dąży do porpawienia swojej sylwetki.
Na początku trening x3 w tygodniu + dietka.
Zapoznaj się z treningiem ACT:

https://www.sfd.pl/temat246764/

Poczytaj również inne posty podwieszone w treningu i odżywianiu. PZDR :)

Destiny is in your hands.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 234
hmm no tak a czy te ćwiczenia co ja podałem to mogą być?? mam się bardziej skupić na "ciężarach" czy na "lżejszych" ?? pragne przedewszystkim mieć wielkie ręce, bary, klate, plecy, uda TYLKO TYLE czy az tak duze wymagam ? :P

Walcz, Walcz, Walcz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
nie moga byc bo ani to act [malo obowdow] ani split [malo wszystkiego]

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 234
Gdybyś mógł mi poradzić jeszcze jedno ale to wejdz na dział "ODŻYWIANIE" i na post pt "Pilnie Proszę o Dobrą Pomoc :( " znajdziesz go bo jest pogrubionym drukiem :)

Walcz, Walcz, Walcz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Dobra co do diety taniej
https://www.sfd.pl/temat183005/

Co do tego jak ulozyc diete
https://www.sfd.pl/temat173140/

A miedzy nami narazie wystarczy ze sie zastosujesz do tego ze
-Im pozniej tym mniej ww za wyjatkiem posilku przed i po treningowego
-w posilku przed i po treningowym jemy wieksza ilosc ww/b
-wszystko skladniki zastapisz na tkaie jak w linku powyzej
-bedziesz jadl regularnie.

Na jakis czas cos tkakiego wystardczy +ogolna wiedza co jesc

A tka wogole to wiem ze za te zdania mnie panowie z dzialu odzywianie oskalpuja ale taka prawda, wiekszosc osob jedzac smieciowe jedzenie nawet rosnie w pierwszych okresach teningu.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 234
Wielkie THX :) tera ide lulu :D ciao

Walcz, Walcz, Walcz...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan do sprawdzenia

Następny temat

PILNIE PROSZĘ O UWAGĘ i Genialną PORADĘ :)

WHEY premium