SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PILNE!!!!!!!!!!!!!!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1116

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22
Za niedługo mam osiemnastke, chciałbym troche popić. Ale biore odżywki i wiem że alkohol temu nie służy.
Czy dużo strace jeśli zapije jedną noc?
A jeśli już nie będe mógł sie powstrzymać to co lmniej zaszkodzi piwo czy wódka?

Dzieki za pomoc!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
zależy od ilosći....ale jak pijesz to pij ile wlezie !!! nie szczędz sobie bo będziesz żałował...jeśli chodzi ci o odżywki typu białko , carbo , Omega3 to nie będzie miało żadnego wpływy....pij ile wlezie ale uważaj co jesz na tej imprezie....usmaż sobie jajówe na imprezce ;)......a i nie ćwicz w dzień imprezy bo to już może zaszkodzić...

Miłej Zabawy

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
boze jakie problemy ja nigdy sie nie przejmuj tylko bawie sie na całego, idz zachlaj sie zabaw sie i napewno nie pozałujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
ile stracisz nikt nie wruszka
a o skutkach to poczytaj w wyszukiwarce

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 158 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9250
Leon1987 o czym ty wogóle myślisz przecierz studniówka to jedyna taka impreza w twoim życiu, więc idz, jedz, pij i baw się na całego, a na pewno będziesz miał co wspominać :) udanej balangi, baw się dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
sarnat1895 to 18stka zreszta gdzie studniówka w wakacje

edit: dam ci soga bo mnie rozbawiłes tym pomysłem ze studniówka

Zmieniony przez - Michał... w dniu 2005-07-26 21:50:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 158 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9250
hehe rzeczywiście.....wpadka, ale to chyba przez tą siłowinię chyba się dzisiaj przećwiczyłem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
leon bądź zawodowcem i nie idź na impreze tylko śpij wypoczywaj jedz trenuj i rośnij
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ciekawy art.-odchudzanie.

Następny temat

Pytania

WHEY premium