SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PIKANTNE SZCZEGÓŁY Z PRZESZŁOŚCI

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 877

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Pytanie:
Od pewnego czasu moja dziewczyna już nie tylko prosi, ale domaga się, abym opowiadał jej szczegóły moich poprzednich związków z kobietami. Początkowo pytała o to, co robiłem z nimi w wolnym czasie i o miejsca, w które jeździłem z nimi na wakacje. Teraz coraz częściej żąda szczegółów z moich kontaktów intymnych. Zanim ją poznałem miałem bardzo bujne życie seksualne. Ona wie o wielu moich poprzednich kobietach, więc nie mogę mówić, że ich nie było. Ale ja po prostu nie chcę jej o tym mówić. Moje milczenie wywołuje między nami niekończące się kłótnie. Boję się, że jeśli zacznę z nią na ten temat rozmawiać, to stanie się to jedynie kolejnym powodem do awantur.


Odpowiedź:
(...)


PIKANTNE SZCZEGÓŁY Z PRZESZŁOŚCI
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
eeeeeeee iście sportowy problem w sumie, brak szczęścia w związku przełoży sie na bezowocne treningi

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
kariery wielu sportowcow zalamywaly sie pod wplywem problemow w zwiazkach
i odsyskiwaly blask po uporzadkowaniu zycia

wiec jak najabrdziej na miejscu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2938
...kobiety rządzą światem:)...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Beta alanina a podwyższone tętno??

Następny temat

Siłka

WHEY premium