SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PIERWSZY CYKL PROSZĘ O POMOC

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1930

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 96
Witam , mam 23 lata. staż na siłowni około 4 lata... reszta w profilu. ćwiczę od dłuższego czasu bez żadnych przerw (ok.3 lata) i chciałbym rozpocząć pierwszy cykl SAA. Otóż na cykl planuję brać 13 strzałów greckiej DEKI Normy. Jestem całkowicie pewny co do towaru że nie jest wy***ką. wiem że samej deki nie powinno się brać ale deka-dick mnie nie interesuje...po prostu nie chcę mieszać więcej na raz a metką wątroby nie będę niszczyć

Jak myślicie czy to dobre rozplanowanie cyklu ???

1w 200mg
2w 400mg
3w 400mg
4w 400mg
5w 400mg
6w 400mg
7w 200mg
8w 200mg

czy to dobrze rozpisany cykl według was ?? no i oczywiście na odblok Clomid 36 tab. pozdro i czekam na odp.

Otwierasz oczy i czujesz życia ucisk, wychodząc z domu nie wiesz, czy w ogóle wrócisz ...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bialka malutko masz oi wegli, na bombie podrec bialko do 3g/kgmc, weglami operujNa pierwszy cykl wez propka, najlepiej aptecznego cyzli Testolika, nie ma co oszczedzacco do Balkana ktos tam juz dawal fotki ale opini chyba narazie za wiele nie ma, warto steztowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1754
nie zaczynaj 1 cyklu od deki i to jeszcze solo teraz co jedynie moge ci polecic to na start to metka solo to dobrze cie porobi jak narazie no maxymalnie to jeszcze prop do tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9048 Napisanych postów 82715 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699575
było już wiele razy wałkowane odnośnie stosowania deci solo,jeżeli i tak nie interesuję Cię skutek negatywny takiego cyklu ,to po co zakładasz temat na forum?
rób po swojemu ,tylko za kilka miesięcy nie płacz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 96
zakładam temat po to aby dowiedzieć się czy tą dekę tak przyjmować jak rozpisałem czy inaczej...i czy lepiej 2 cyklów z tego nie zrobić...z tych 13 strzałów po 2ml .
I na pewno nie będę płakać za parę miechów :)

Otwierasz oczy i czujesz życia ucisk, wychodząc z domu nie wiesz, czy w ogóle wrócisz ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to jedziesz :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 731 Wiek 4 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11723
tak jak napisał kaczymtk niema sensu zaczynac od deki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 96
dobrykoks Sog :D

Otwierasz oczy i czujesz życia ucisk, wychodząc z domu nie wiesz, czy w ogóle wrócisz ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3967 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24190
po pierwsze daj ankiete
po drugie deka solo to uśmiercanie ptaka
po trzecie deka nie na pierwszy cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1137 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10054
zrob 1 cykl meta + prop

Do odważnych świat należy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 999 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29475
jak nie chcesz meczyc watroby meta to daj prop 1-8 i bedzie si

samemu nie zdołal dokonać jeszcze niczego dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niech bierze Deke solo hvj mu w dupe jak taki madry hest to niech po swojemu robi co sie bedziecie martwic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dobry cykl na 30 urodziny

Następny temat

HGH Kanada.

WHEY premium