SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH - masa masa masa

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7439

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 239 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7007
witam was.interesuja mnie PH ktore dadza mi jak najwiekszy przyrost masy nie chodzi mi wylacznie o przyrost miesni - tylko masy i miesni...jakie beda najlepsze? jaka moze kombinacja PH ? i gdzie mozna zakupic?? za konkretne odpowiedzi sogi beda

barthezzz...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 6260 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37807
M1T i mozna dodac ew S1+.
suple <> us

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 2280 Napisanych postów 34392 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 250772
Nie będzie sogów :D

Na mase 1T + 4AD.
M1T + S1+ (x2).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
a mozna tak np. nazwe produktu czy cos takiego bo nie wiele mi to mowi tzn. T1 ... ja nie wiem o co chodzi mam jeszcze takie pytanko co sadzicie o produkcie Universal Animal Stack ...czy to prawda ze PH zmiejszaja poznie dzialania sterydow i koks juz nie dziala tak jak powinien ?? e-lite beda beda sogi

barthezzz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 2280 Napisanych postów 34392 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 250772
M1T i S1+ to już nazwy produktów. W tym momencie chyba najlepszy wybór -> cena/efekt. Ktoś pisał, że zrobił na takim zestawie 12kg.. kup po dwa opakowania to będziesz zadowolony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Nie masz abona - sogów nie możesz dawać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
hmmm a tu Cie zaskocze ....juz moge...mowilem ze bedzie sog wiec bedzie i jest...thanx bro...a mam jeszcze pytanko co do tego wziasc aby efekty byl jeszcze weikszy?? (chodzi mi o odzywki)

barthezzz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
aaa i jeszcze jedno...czy to prawda ze jesli ktos bral sterydy to PH bede dzialac slabiej i na odwrot ??

barthezzz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1344 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23364
potem mozesz zarzucic kretke+gainera+bialko+witaminki mi po samym takim czyms poszlo okolo 7-8 kg :) kazdy jest inny ale mysle ze bedziesz zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Przede wszystkim dużo naturalnego wartościowego pożywienia! To najlepszy anabolik. Do tego ZMA i tran. Jeżeli jesteś hardgainerem to dorzuć gainera.. w innym wypadku kup WPC. Tu nie ma magii - jesz i rośniesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Aha.. jeżeli chodzi o wpływ PH na przyszłe cykle SAA to jest on nieznaczny.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NOLVADEX JAKO GENOX 20

Następny temat

Stawy ?!

NutLove