SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH - masa masa masa

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7540

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 239 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7007
witam was.interesuja mnie PH ktore dadza mi jak najwiekszy przyrost masy nie chodzi mi wylacznie o przyrost miesni - tylko masy i miesni...jakie beda najlepsze? jaka moze kombinacja PH ? i gdzie mozna zakupic?? za konkretne odpowiedzi sogi beda

barthezzz...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 6260 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37807
M1T i mozna dodac ew S1+.
suple <> us

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 2492 Napisanych postów 34645 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 251941
Nie będzie sogów :D

Na mase 1T + 4AD.
M1T + S1+ (x2).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
a mozna tak np. nazwe produktu czy cos takiego bo nie wiele mi to mowi tzn. T1 ... ja nie wiem o co chodzi mam jeszcze takie pytanko co sadzicie o produkcie Universal Animal Stack ...czy to prawda ze PH zmiejszaja poznie dzialania sterydow i koks juz nie dziala tak jak powinien ?? e-lite beda beda sogi

barthezzz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 2492 Napisanych postów 34645 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 251941
M1T i S1+ to już nazwy produktów. W tym momencie chyba najlepszy wybór -> cena/efekt. Ktoś pisał, że zrobił na takim zestawie 12kg.. kup po dwa opakowania to będziesz zadowolony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Nie masz abona - sogów nie możesz dawać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
hmmm a tu Cie zaskocze ....juz moge...mowilem ze bedzie sog wiec bedzie i jest...thanx bro...a mam jeszcze pytanko co do tego wziasc aby efekty byl jeszcze weikszy?? (chodzi mi o odzywki)

barthezzz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
aaa i jeszcze jedno...czy to prawda ze jesli ktos bral sterydy to PH bede dzialac slabiej i na odwrot ??

barthezzz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1344 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23364
potem mozesz zarzucic kretke+gainera+bialko+witaminki mi po samym takim czyms poszlo okolo 7-8 kg :) kazdy jest inny ale mysle ze bedziesz zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Przede wszystkim dużo naturalnego wartościowego pożywienia! To najlepszy anabolik. Do tego ZMA i tran. Jeżeli jesteś hardgainerem to dorzuć gainera.. w innym wypadku kup WPC. Tu nie ma magii - jesz i rośniesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Aha.. jeżeli chodzi o wpływ PH na przyszłe cykle SAA to jest on nieznaczny.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NOLVADEX JAKO GENOX 20

Następny temat

Stawy ?!

Nutel