SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH M drol+Nitrix

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1980

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 297 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12282
1. WIEK: 24
2. WAGA: 70
3. WZROST: 165
4. WYMIARY:
-biceps: 38
-klatka:95
-udo: 55
-talia:82
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3 lata z przerwami
6. DIETA:
-białko: 2g/kg
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: dawno temu omaka deca meta
8. TRENING: masa
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA: dawno dawno temu
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): tendencja do tycia
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: przyrost owłosienia
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:
A teraz pytanie mogę połączyć m drol z nitrix-em bo gdzieś kiedyś wyczytałem że nie można łączyć z zadnymi bosterami azotowymi, aha jeszcze mam pytanie co do m drol-a czy ten z datą ważności do 6/2013 jest dobry i działa jak te wcześniejsze partie bo obiło mi się o uszy że te tylko z datą ważności do 2012 są dobre.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 396
Jak tam uważasz , Thail Labz i Dragon Nutrition to obecnie najlepsze firmy produkujące klony M-Drola , zresztą poczytaj angielskie fora związane z PH.

Jem jak zwierzę , ćwiczę jak zwierzę by wyglądać jak zwierzę !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 215 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2425
Był niedawno temat o M-drolu, z tego co pemiętam to chyba do 2012 ale inne firmy maja dobre mdrole.Nie ma sensu brac bostera tak samo jak bys do mety chcial dawac, zostaw go po na pewno lepiej sie wtedy przyda i spełni swoją funkcje

Zamiast tego nie "pewnego" M-drola mogłeś wziąść mete, tyle jest teraz pewnych met,że naprawde nie ma sensu brac srodek nie pewnego pochodzenia i siedziec się zamartwiac czy zadziała czy też nie.

Zmieniony przez - LP.DFS... w dniu 2011-10-31 23:55:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 297 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12282
inne firmy to znaczy jakie znasz jakieś pewne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Weź się za dietę a nie prohormony nie pewne .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 297 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12282
jestem zdecydowany już na te PH i napewno wezmę, che na tym dwie kuracje polecieć, a potem ładuje suste z metą więc dalej ciągne pytanie jaki zamiennik m drol-a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przecież Ty nic nie wiesz o diecie i treningu . 3 lata i takie efekty .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 297 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12282
koleżko przecież pisze że z przerwami ćwiczyłem tzn.miałem ciągłość 2 lata potem miałem 2 lata przerwy i teraz ćwiczę około roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Według mnie powinieneś dopiąć dietę , zrobisz jak uważasz . Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 396
Z pewnych klonów M-Drola to Oxymethyl-S oraz Dragon Nutrition PRO-SD

Jem jak zwierzę , ćwiczę jak zwierzę by wyglądać jak zwierzę !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 297 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12282
zastanawiałem się właśnie nad tym Oxymethyl-S tego producenta Thai Labz, czy o tego ci chodziło? brałeś go może że jesteś tak za niego pewny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 396
Mój kolega brał , zresztą masz relacje na forum konkurencji , ja osobiście brałem PRO-SD a teraz planuje cykl PRO-SD + PRO-TREN , mam 100% zaufanie do firmy.

Jem jak zwierzę , ćwiczę jak zwierzę by wyglądać jak zwierzę !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ktory tren

Następny temat

w co dzisiaj celować

WHEY premium