SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH + Deca ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2386

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 629
Czesc :)
Ostatnio wpadło mi w rączki 20strzałów oryginałki Deci z Organona 50mg/ml. Wiem, że jak na cykl to mało i dużo kłucia, no ale pomyślałem, żeby wrzucić jakis ph, np Superdrol lub Sus500 + dodatkowo ta Deca. Później mały odblok.
Myślicie, że to ma sens? Ktoś próbował?
Generalnie nie koksuję, kiedyś (5lat temu) mialem 2 cykle z deca i winem. Teraz czuję, że chyba mało co z supli na mnie działa :/ Mam 28lat, 190cm i 91kg. Chciałbym dorzucić z 6-7kg mięska.

A może jakieś inne propozycje?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 665 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19027
sus500 z tego co wiem to to samo co Epithine E/Epistane a to juz raczej znany i bezpieczny PH jesli się mylę to poprawcie.
Ofc s-drola z decą nie polecam w żadnym razie, no i jak ma się dostęp do pewnego koksu to lepiej brać to co pewne, ale jak miałbym brać PH z decą to właśnie tak jak napisałem
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 629
Hu hu ale się rozpisaliście...


nikt nie zabierze głosu? (sensownego)



Zmieniony przez - lefty100 w dniu 2008-01-29 16:43:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bo tu nie ma sensownej odpowiedzi

wez deke i enan i z glowy


polswiety nie bedziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 629
Nie chodzi o świętość. Chciałem spróbować PH a że wpadła mi Deca to pomyślałem o połączeniu tego po prostu.
Pytam czy ktoś tu taki mix próbował? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a lody z zielonej budki probowales?
za***iste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 629
Znasz znaczenie słowa "sensowne" ?
Nie wątpię w Twoje doświadczenie, ale takie posty raczej nic nie wniosą w moje pytanie :)

Nie mniej dzięki za odp :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 665 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19027
deca ma anaboliczną charakterystykę podobnie jak większość ph więc nie najlepiej generalnie, no i w połączeniu z s-drolem... duży blok może być. może z czymś typu phera mass bardziej, ale też za bardzo nie pasuje, po prostu teścia do deci trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 629
Hmmm no to moze do zestawu dorzucić teścia? Ale tak jakoś lajtowo. Który byłby najlepszy w tym przypadku i w jakiej dawce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 665 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19027
możesz np coś takiego lajtowego zrobić:
Dece po 150mg/week do skończenia
z tego co liczę będzie 1-6 po 150 i 7 po 100mg
1-10 Propa 50mg e2d lub enana 200mg e5d
6-10 PH raczej skłaniam się za ephi (sus500) bo Sdrol jest mocno blokujący i toksyczny
może być tak że to za małe dawki teścia jak na ciebie nie wiem ile brałeś wcześniej, ale zasada mniej więcej taka jak tu

Zmieniony przez - 4kolor w dniu 2008-01-31 00:06:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 629
A jednak można coś sensownego napisać :)
Troche poczytałem o s-drolu i faktycznie z tymi skutkami ub. za różowo nie jest... Hmmmm Chyba jednak wybor padnie na Sus500 i enana.

Ale mówisz ze PH wrzucić dopiero po Dece? Jak to będzie wtedy z odblokiem?

Dzieki :)

Zmieniony przez - lefty100 w dniu 2008-01-31 07:19:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
jestem w stanie zrozumieć osoby które decydują sie tylko na ph
ale jeśli juz masz deke walić to bym odpuścił ułożył dobry cykl bez ph.
niemniej twoja sprawa na konkrencyjnym forum bf jest wiecej o ph.
jak masz dostęp to max lmg polecam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DECA+WINSTROL ORAL

Następny temat

co na odblok po enanie+meta????

WHEY premium