SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PEWNY TYP NA FAME MMA

temat działu:

Hazard

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2284

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 398 Wiek 21 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22448
witam, powiem Wam swoje typy na fame mma. Nie bede sie rozdrabnial co jak i dlaczego bo wiele czynnikow na to sie zlozylo. Jak ktos skorzysta to zarobi :D

1 kupon

polak+guzior za stówke

2 kupon

polak+guzior(to samo bo pewniaki straszne) + hanke wiewióra powyżej 1,5 rundy i Marek "Maro" Wilczak - Łukasz Lupa rowniez powyzej 1,5 rundy. za 2 stówki( rozlozone jednak na 2 kupony coby polskiemu zlodziejskiemu krajowi nie dawac za wygrana powyzej 2,280)

kto chce sie troszke zabawic i conieco wygrac to zamiast wydawac na multi lotka polecam cos takieg ode mnie ;}

Mialem 3 lata przerwy od gry w bukach , ale widzac to nie moge przejsc obojetnie.

Zmieniony przez - GoXhaEzl w dniu 2018-06-30 15:44:22
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL Moderator
Ekspert
Szacuny 2463 Napisanych postów 14235 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 290202
Ty serio tak z tym fame mma? Jak to zobaczyłem na oficjalnej stronie, to mi oczy wypaliło. Czuję zażenowanie kiedy takie coś jest porównywane do MMA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 398 Wiek 21 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22448
Ta ale niewiele to ma wspolnego z mma, sa przeciwnicy z roznica 30-40kg i walka taka odbedzie sie na zasadzie boksu, a nie mma, 0 parteru etc :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
PRZEGRAŁEM 3 STÓWY, BAŁEM SIĘ, ŻE ŁYSY PRZEGRA BO DOSTANIE W MORDE ALE NIE, ŻE DOSTANIE Z KOPA I TO TAKIEGO Z DUPY I SIE ZŁOŻY. OD DZISIAJ NABIERAM WIĘCEJ POKORY I ROBIĘ SOBIE ZNOWU PRZERWĘ NA 3-4 LATA Z BUKMACHERKĄ. Ogólnie spoko gala, 0 wałków, nie jestem smutny. :D
1
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

typy kurs 100