SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PCT czy mostek mam mały mętlik cykl 12 miesięcy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4991

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

30

Waga

98

Wzrost

186

Obwód ramienia

44

Obwód klatki

124

Obwód uda

67

Obwód talii

88

Staż na siłowni

5

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

2,5,5,1 w zależności od cyklu

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Trwa do dziś test,deka,bold,tren,meta,npp

Stan zdrowia

BDB

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

NIe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94326 Napisanych postów 364261 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668583
50 mg powinno być dobra dawką,provi też wpływa na obnizenie shgb dodatkowo

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1196 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46391
Hcg ma dobry wplyw na hdl ?nie moge nic znalezc ale wydaje mi sie ze czytalem kiedys art. ze dziala korzystanie na profil lipidowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 509 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14294
A dawka provi dzielona na 2 czy z rana całość?

Dąż do celu, gdy wszyscy jeszcze śpią.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 650 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21508
nic na temat HDL mi nie wiadomo,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94326 Napisanych postów 364261 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668583
provi wystarczy jednorazowo z rana,o hcg tez pierwsze słysze o takim wpływie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 164 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 34652
Ciekawa opcja z tym mostkiem na samym hcg. Ale idac tym tokiem myslenia ze nie ma sensu robic pct na 3miechy to uplynie Ci nastepny rok i bedziesz 2lata albo i dluzej on i co wtedy.. Napewno bedzie ciezej sie dobrze odblokowac niz jakbys teraz zrobil ofa na te 4miechy.. Chyba ze nie masz zamiaru schodzic z testa nigdy :) jak ktos jest zawodnikiem i ma z tego jakies profity to rozumiem ale jak to robimy for fun to chyba lepiej zrobić ofa choc raz do roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1704 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5992
No ciekawe rzeczy.
Tez obecnie zacząłem mostek susta 400mg ew.
A tu takie info i nie wiem co robić.... od stycznia kolejna bomba, tylko nie wiem czy wytrzymam... Bo to zaraz spadki a niedaj boże na siłowni niech ktos wspomni że coś Ci sie zmalało.. to juz w ogóle deprecha

A może obrac system, bomba od stycznia do końca września juz z PCT, 3 miechy off-u (creatyna, boster itd) i znowu od stycznia bomba

Zmieniony przez - TomV8 w dniu 2014-09-11 21:48:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1196 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46391
Ja dzieciaki już mam wiem ze dlugo na off-ie nie wytrzymam wiec ta opcja przypadla mi do gustu tymardziej ze przez to 4 tyg nie wprowadzamy syntetykow to bedzie nowosc dla.organizmu bedac na mostku z testa jestesmy caly czas na cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1704 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5992
ja tez juz mam dwójke i starczy...
ale jest jeszcze zdrowie, prostata, choroby serca i takie tam....
My nie Arnold żebyśmy przeszczep serca fundowali sobie....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 650 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21508
mulari
Ciekawa opcja z tym mostkiem na samym hcg. Ale idac tym tokiem myslenia ze nie ma sensu robic pct na 3miechy to uplynie Ci nastepny rok i bedziesz 2lata albo i dluzej on i co wtedy.. Napewno bedzie ciezej sie dobrze odblokowac niz jakbys teraz zrobil ofa na te 4miechy.. Chyba ze nie masz zamiaru schodzic z testa nigdy :) jak ktos jest zawodnikiem i ma z tego jakies profity to rozumiem ale jak to robimy for fun to chyba lepiej zrobić ofa choc raz do roku


idziesz złym tokiem myślenia, robiąc mosty na HCG jesteś na offie i w dodatku bardzo intensywnie stymulujesz jądra dzięki czemu nie stracą na swojej czułości w przykładowym systemie: 3miesiące ON i miesiąc na HCG, faktem jest to że przysadka nie będzie odblokowana ale o przysadke się nie martw, ważne są jądra, przysadke stymulować do produkcji gonadotropin można bardzo łatwo poprzez użycie Sermów a jak zajedziesz jądra to uwież że jesteś w ciemnej dupie bo wtedy kilo clomidu nic nie zdziała, bo co ztego że przysadka pracuje i wydziela LH jak jądra nieczułe :)
Sermy służą tylko do stymulowania wydzielania gonadotropin!!!
a najważniejsze jest to czy jądra na te gonadotropiny odpowiednio zareagują

Będąc na HCG jesteś na OFF
bijąc małe dawki testa na mostach nigdy nie jesteś OFF bo dalej podajesz syntetyk

Zmieniony przez - Wlodiii w dniu 2014-09-12 09:58:31

Zmieniony przez - Wlodiii w dniu 2014-09-12 10:01:16

Zmieniony przez - Wlodiii w dniu 2014-09-12 10:39:42
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wino plus testosteron odblok ( po wypełnieniu ankiety)

Następny temat

Spory cykl masowy

WHEY premium