SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PCO, Hashi - redukcja Crazy

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5951

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1006
heh ja owsiankę zastąpiłam kasza jaglaną zmiksowaną w blenderze na mus, do tego owoc mniammm. Lunika - strasznie miłe słowa. Cieszę się, że mamy tu taką 'grupę wsparcia' dla odchudzający hsię 'problematycznych' PCO, HAshi i inne ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15931
crrazy
Wbrew smakom i gustom innych najbardziej mi szkoda porannej owsianki hahaha ;)

to może posmakuje ci kasza jaglana? z jabłkiem, orzechami, cynamonem i imbirem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1006
no właśnie dzięki Bogu smakuje, chociaż na mleku bardziej smakuje.. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1006
naleśniki, placuszki, musy z kaszy jaglanej http://smakoterapia.blogspot.com/2012/10/nalesniki-z-kaszy-jaglanej.html
W fazie eksperymentowania bardzo nie polecam wpadnięcia na pomysł: mus z kaszy jaglanej z łososiem wędzonym i awokado - bleeeee ;) Ale to była moja osobista inwencja twórcza ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15931
bardzo fajny blog! spróbuję zrobić takie placuszki jaglane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1006
nadrabiam miski i treningi.. Niedziela, niestety urodziny mamy, więc serniczek wpadł, ale taki bez mąki, prawie sam ser biały i rodzynki. W niedzielę też godzinka ćwiczeń kręgosłupowych i 20 minut HIITa na orbitreku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1006
poniedziałek siłownia. Zaczęłam robić 4 obwody, zwiększyłam obciążenie maszyny na klatkę. No i wtopa - zrobiłam HIITa po siłowym, a podobno nie wolno ;/ Biję się w piersi. Znalazłam też info, że HIITa można wykonywać max 2 razy w tyg. - a jakie Wy macie doświadczenia w tej kwestii?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1006
Dziś beztreningowo, odpoczywam. Mam wrażenie, że ciągle tylko coś jem ;) A że lubię jeść... ;) Tylko coś mało kcal mi wychodzi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
całkiem nierozumiem Twojej miski. Martucca przeciez zaproponowala Ci rozklad na 1800 a Ty ukladasz na 1300 tnac przy tym tluszcze do granic mozliwosci

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1006
Wiem, wiem, ale jakoś cięzko mi 'dobić' do tyle kcal.. I tak chodzę ciągle i jem... :) Poza tym wspominałam, że mi w dwóch róznych wyliczeniach z sfd wyszło ok. 1500 zapotrzebowania.. Z tymi tłuszczami masz rację. Przed rozpoczęciem dziennika dodawałam oliwę, po wyrzuceniu glutenu i nabiału zapanował w mojej głowie totalny chaos ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początkująca x(

Następny temat

Ujędrnienie pupy i zdrowe odżywianie

WHEY premium