SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PANKRATION WROCLAW

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12960

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3576 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23555
a ja sie przypomne po wakacjach mam nadzieje że wtedy bede w lepszej kondycji niż teraz

"jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"
MAFIA SFD RULEZ

AGILITY HANDLER PRO

On też może być sportowcem.
www.dssk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10868 Napisanych postów 49630 Wiek 27 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
Turkish ty chyba kojarzysz Wojtka i Grzeska z zajec bjj? Wojtek tak okolo 95kg, Grzesiek ponad stowke zazwyczaj kulali sie w parze...
jest mata to trzeba korzystac, zapraszamy...
tez sie chetnie czasami z wami pokulam chociaz ze mnie to juz nawykowy uderzacz jest nawet w parterze ))

"Żaden naród ani żaden człowiek nie mają monopolu na światło słoneczne.
Żaden system, szkoła czy doktryna nie mają monopolu na prawdę."

Pozdrawiam
Freestyler
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 310 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13521
tak tak =DD grzeska nawet nie tak dawno w miescie spotkalismy ... namawial nas zebysmy wstapili zobaczyli, pokulali sie =D ale ja znowu bardziej fanatykiem "sport bjj" jestem (kimona, punkty, technika itd itp =D) wiec zabardzo do formuly MMA nie pasuje =D hihi ale co nie znaczy ze z checia nie przyjdziemy zobaczyc na jakim poziomie nasz submission wresling stoi (chyba, ze akurta trafimy na 10% w kimonach) =D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5475
/
/ ================== fajne ?
\ ==================
\

Nigdy nie mów nigdy

<< BJJ WROCŁAW >>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10868 Napisanych postów 49630 Wiek 27 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
co ci po glowie chodzi cycu jeden )))))

Pozdrawiam
Freestyler
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5475
Juz mnie ten kropek denerwował, poza tym juz sie skonczyla kropkomania. Cyce sa ponadczasowe Mam jeszcze jedno pytanie. Sa to zajecia wakacyjne, wiec kiedy sie zaczynaja? Bo dla mnie wakacje zaczynaja sie dopiero od poczatku lipca

Nigdy nie mów nigdy

<< BJJ WROCŁAW >>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
do konca czerwca mamy sale 3 razy w tyg, pon, sr, pt, po 20 czerwca duzo osob wyjezdza na wakacje wiec juz raczej beda treningi fakultatywne tzn kazdy bedzie mogl sobie albo porobic albo parter albo stojke w/g upodoban...na wakacjach nie spodziewam sie zeby bylo wiecej niz 6-8 typa...

Pozdrawiam
Freestyler
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17433
A propos pałki i noża (ktoś pytał). W tradycyjnym pankrationie jako takim walna z bronią nie była ujęta, ale była wersja że tak powiem bardzej wojenna i tam były techniki walki z bronią. Dla celów dnia dzisiejszego walka takimi narzędziami jak pałka (60-65 cm) oraz nóż jest najbardziej reprezentatywna. Faktycznie, techniki walki z bronią są lekko poboczne, ale np. w Świdnickiej sali Pankrationu robi się je co najmniej raz w tygodniu ku zadowoloniu gawiedzi

PANKRATION - all powers combat !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 13874 Wiek -5695 dzień Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 158206
a kto i wg jakiego systemu prowadzi te palki i noże?

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17433
Cześć Jakryc. Przez moment zastanawiałem sie co Ci napisać na Twoje pytanie. Pytanie o tyle trudne, że pytasz o system a odppowiedź na tak zadanie pytanie zawsze zaczyna budzić kontrowersje. Zacznę od noża: Noz nauczany w Pankrationie trudno nazwac systemem z prostego wzgledu ... nie wierze, ze istnieje cos takiego jak system walki nozem. Raczej mowilbym o zachowaniach w czasie walki. Praca nog boksersko-szermiercza, ataki krotkie, z przewaga pchniec, bez zbednego "czarowania" z cieciami na reke, parowaniem i rozbrajaniem. Oczywiście znane są "systemy" propagujace przepiękne ruchy, rozbrojenia, ataki itp ale oczywiście nikt, przy zdrowych zmysłach temu na 100% zaufać nie może. Jasna rzecz że korzystamy z doświadczeń Vunaka czy Cucciego, ale jak napisałem to jest jedynie korzystanie z doświadczeń. Zajęcia głównie prowadzi WAR - Wojtek, doświadczony w wielu dziedzinach człowiek, członek Blade Brothers.
Co do pałki to stosujemy system pałki pojedyńczej, bazującej na FMA. Część z nas miała doświadczenia z Kalaki i takimi tam. W każdym razie też, z drudnoscią, acz łatwiej niż w przypadku nożna można to nazwać systemem.
Kończąc, bo się rozgadałem, walka z bronią o margines w Pankrationie - zajmujący mniej niż 10% czasu na treningach, ale jest. Uczymy się wzajemnie, czerpiemy z doświadczeń innych osób i jak napisałeś systemów, ale nie liczymy, że będziemy tak perfekcyjni w tym jak np. Yoda czy Kaktus. Inny profil nie ma co się oszukiwać

PANKRATION - all powers combat !!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

capoeira w łodzi- gdzie??

Następny temat

Kickboxing w Zabrzu (albo w okolicach)

whey deli