SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PAMIĘC MIEŚNI

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2885

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Charon z działu Odżywianie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 555
mam problem ćwiczylem rok z przerwami, w pażdzierniku ważyłem 85kg,przestałem ćwiczyć teraz okazało się że waże 79kg, słyszałem kiedyś coś o "pamięci mięśni: jednak nie wiem dokładnie o co chodzi z tym. Czy jeśli zaczne znowu ćwiczyć i dobrze się odżywiać to wróce do wcześniejszej wagi, co zrobić żeby było to dobrze i szybką.PROSZĘ O POMOC

BUJAĆ TO MY, ALE NIE NAS!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 4672 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31505
tak, cos w tym jest prawdy Jak bys teraz zaczął ćwiczyc to efekty byly by o wiele lepsze niz jak dopiero zaczynales cwiczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 265 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2892
cos bylo ze organizm dazy do najwiekszej wagi jaka mial (czy jakos tak)

once you get locket into a serious drug collection the tendency is to push it as far as you can

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
latwiej bedzie Ci odzyskac utracone kg niz w przypadku gdybys mial zdobywac 'nowe', oczywiscie jesli dieta i trening beda nastawione na mase
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 926 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9702
"pamięc mięśni" głownie chodzi tu o technike wczasie cwiczen. Nie zapominasz jak sie cwiczy dobrze technicznie no i latwiej dojsc Ci do poprzednich wymiarow..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Jak już wcześniej zostało napisane, pamięć mięśni powoduje, że po okresie przerw nowe przyrosty przychodzą łatwiej, w dosyć szybkim tempie można odbudować to, co się utraciło przez brak ćwiczeń. Mechanizm tego zjawiska na poziomie komórkowym nie został do końca poznany. Jedną z hipotez, że tak napiszę nienaukowych, jest właśnie wyuczona technika.

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7351
Sam zaobserwowalem ten "powrót do formy" gdy rozpoczalem treningi po dlugiej przewie. Zreszta sporo mialem takich przerw wiec potwierdzam ze cos w tym jest :)

Pozdrawiam!

:]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMPKI W PODPORZE TYŁEM

Następny temat

Pytanie??

Wiecej