SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pływanie interwałowe.

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3035

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Czy takie pływanie dobrze wpływa na rozwój masy mięśniowej? Czy jeżeli trening HIT będę robić w poniedziałki i w piątki(niestety szybko sie przetrenowuję, więc częściej robić tego treningu nie będę) to czy mogę do tego dodać pływanie interwałowe??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 786 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3354
temat budowania masy za pomoca plywania byl tutaj wielokrotnie poruszany (zeby nie powiedziec walkowany). Oszczedze ci uzywania wyszukiwarki i zamieszcze podsumowanie naszych dyskusji: Plywanie nie jest sportem budujacym mase miesniowa w sensie kulturystycznym, ale poprawia ksztalt i tonus miesni o kondycji nie wspominajac.

Co do odpowiedzi na druga czesc twojego pytania, to moim zdaniem warto wlaczyc plywanie do planu treningowego, ale raczej z zalozeniem budowania masy ale jako bardzo dobra odnowe biologiczna. Raczej nie w formnie interwalow(szczegolnie jesli masz inklinacje do przetrenowywania sie powinienes unikac takich intensywnych form wysilku) a raczej w formnie plywania loooznego, intensywnosci na poziomie 70% max.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Moim problemem jest to, że na masie mimo dobrej diety i treningu przybywa mi sam tłuszcz, a mięśnia nie umiem zdobyć. Za tydzień zaczynam kolejną masówkę i zależy mi na tym, żeby było z tego jak najmniej tłuszczu. O wiele bardziej wolałbym przytyć 2 kg czystego mięśnia, jak 5 kg z czego 3 to tłuszcz. Czy pływanie da oczekiwane rezultaty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 786 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3354
Nie jestem ekspertem, bo nie rozumiem cwiczenia na mase...

Jesli przybywa ci tluszcz za miast oczekiwanych miesni to na pewno troche areobow ci nie zaszkodzi, tym bardziej polecam basen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
lukas Twoja dieta pozostawia na pewno troche do zyczenia skoro przybierasz na wadze sam tłuszcz, plus własnie te aeroby, które wszyscy przy masówkach pomijaja, nie wiem, ze strachu ze mniej przybiora? Nie mówie ze masz codziennie jeździc po godz na rowerze bo tak nie,ale ze 3 razy po ok godz mnie sie wydaje ze powinno byc si, tak samo dbaj o miesnie brzucha wzmacniajac je odpowiednimi ćwiczeniami

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Sporo białka mam, 0 słodyczy, węglowodany o niskim IG, zdrowe tłuszcze, dużo warzyw- nic mi w diecie nie brakuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 786 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3354
moze porostu za duzo?
Sprobuj najpierw sie z trenigiem rozpedzic a potem ewentualnie zwiekszaj kalorycznosc diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Ja już mam na tyle duże doświadczenie w sprawie diety, że wiem ile muszę jeść, żeby przytyć tyle ile chcę. W ostatni miesiąc przytyłem 2 kg(czyli nie za wiele) a i tak to był sam tłuszcz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 786 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3354
mysle ze do przytycia 2kg tluszczu w miesiac to rzeczywiscie trzeba miec sporo doswiadczenia....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kaski MET

Następny temat

Sprint!

WHEY premium