SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pływanie a wydolność i wytrzmałość

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1982

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 449 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4884
- Jak pływanie wpływa na wydolność płuc? Ile trzeba razy w tyg trzeba pływać żeby poprawić wydolność? I czy pływając wszystkimi stylami można ją poprawić? Bo kraul mi średnio wychodzi ale pracuje nad tym

- Czy pływanie poprawia wytrzymałość mięśni, zwłaszcza nóg?

- Czy połączenie basenu po 45 min 3 razy w tyg z 3 razy bieganie(30 min ale ciągle zwiększam) i 3 razy boks (1h trening), poprawi znacznie moją kondycję?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 373 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5328
oczywiscie kolego,bieganie jest na pierwszym miejscu,a plywanie na drugim jesli chodzi o wydolnosc.staraj sie biegac rano i raz w tygodniu biegaj minute truchem 30sek.sprint i tak na przemian,reszte dni normalnie,plywanie nie wazne jakim stylem,wydolnosc to poprawi ci bardzo,ale wytrzymalosc to wiesz sa inne cwiczenia na to,np na boksie masz napewno stacje,skakanka,a ten bieg na przemian tez jest na wytrzymalosc,oprocz tego silownia mniejszymi ciezarami a duzo powtorzen,pozdrawiam i zycze sukcesow

Sila jest bogiem,Trening nalogiem,Rzezba zabawa,a Masa podstawa....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 449 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4884
Dziękuje, miałem nadzieje na taką odpowiedź SOG
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta dla biegacza...

Następny temat

Bieganie interwałowe a boks

WHEY premium