SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Płatki owsianki - niestrawione

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5440

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 154 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7720
gotuj te platki na wolnym ogniu kilka min i dobrze pogryz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 42 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 638
dzisiaj tak zrobiłem. tzn wieczorem zalałem wodą, potem rano ugotowałem aż zrobił się kleik. Ale efekt taki sam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
Hannibal6
mariusz zgadzam się z tobą. Pisząc pierwszy post, myślałem że resztki płatków w WC to normalne, bo wiem jak działa błonnik. Jednak jak sam widzisz, wszyscy piszą że nie mają tak samo jak ja, dlatego widocznie coś jest nie tak. A co do ig to wiem, że to mit. A co do wody to nie odliczam, tak tylko napisałem, że po OKOŁO 20 min pije.

Zmieniony przez - Hannibal6 w dniu 2013-06-18 20:34:13

bo nikt inny nie analizuje swojego stolca tylko "wp*****la i sra"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 42 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 638
Dobra, tylko taka kasza gryczana w 100gram ma prawie tyle samo błonnika co płatki owsiane, a jakoś po niej wszystko jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
więc produkty zbożowe Ci nie służą.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 42 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 638
ale po chlebie też nic mi nie jest ;) a jem z pełnego ziarna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
bo on już jest przetworzony

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 42 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 638
a czym byś zastąpił płatki owsiane? bo szukam teraz źródła węgli i błonnika w jednym najlepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Jak zboża nie służą to kasza, ryż, a błonnik spokojnie z warzyw idzie dostarczyć.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 42 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 638
Warzyw jem dużo, do każdego posiłku minimum 2 różne rodzaje. Kasze, ryż też jem na zmiane. Zamiast owsianych dam chleb pełnoziarnisty, myśle że to dobry pomysł bo wole mieć kilka źródeł węgli a nie tylko ryż/makaron/kasza.
Dzięki Ci bardzo za pomoc!!

Zmieniony przez - Hannibal6 w dniu 2013-06-19 17:26:19

Zmieniony przez - Hannibal6 w dniu 2013-06-19 17:26:36
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mocna redukcja 21/176/100

Następny temat

Efekty po redukcji

WHEY premium