SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Płatki owsiane górskie

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 368

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Wiek 16 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 6327
Jak to z tymi płatkami jest? Niektórzy mówią że trzeba je zalać wrzątkiem i zostawić na noc, lub gotować przez 15-20min. Nie wystarczy zalać ich wrzątkiem na 15min? Ja tak robie i potem są mega miękkie i delikatne, ani w ogóle nie są twarde, tak samo z gotowaniem, gotuje w proporcjach 1:3 i gotuje aż całość zgęstnieje i też są miękkie. Można tak?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4719 Napisanych postów 43291 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346582
Można

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
Instruktor Kulturystyki

http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1182 Napisanych postów 4186 Wiek 30 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 84059
pewnie ze mozna

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5665 Napisanych postów 10877 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940608
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2910
rob tak jak lubisz najbardziej... to bez znaczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Wiek 16 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 6327
Dobra, dzięki, zamkykam temat :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 25680 Napisanych postów 260345 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1332919
Ja miękkich nie lubię i np tuż przed zjedzeniem dodaje owoce orzechy i jogurt mieszam i jem

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 24 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 227
lodzianin1
Ja miękkich nie lubię i np tuż przed zjedzeniem dodaje owoce orzechy i jogurt mieszam i jem

oj to odwrotnie do mnie, ja to sobie prawie zupe robie z platkow owsianych i otrebów pszennych. :D
polecam dodac sobie pokruszone oreo, odzywke bialkową czekoladową, i np z 15g kakao lub masla orzechowego PB2 :D I do tego boróweczki wsypac pyszności :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 25680 Napisanych postów 260345 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1332919
I o to chodzi aby zrobić sobie to tak aby nam smakowało

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepszy blog lipca 2019-głosowanie

Zestaw 1