SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Płatki owsiane górskie

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1462

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 5321 Napisanych postów 43932 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 351145
Spokojnie możesz zalać owsiane odżywką białkową
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
Instruktor Kulturystyki

http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 41 Wiek 21 lat Na forum 81 dni Przeczytanych tematów 520
To dobrze wiedzieć, dziś spróbowałem z kakao to weszło elegancko :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Wiek 17 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 6530
Ja to muszę skończyć z owsiankami bo szkoła jest i zanim owsianke zjem to minie haha. Lepiej shake zrobić z tych płatków :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 41 Wiek 21 lat Na forum 81 dni Przeczytanych tematów 520
dziś zrobiłem pierwszy raz, tylko że płatki zalałem wrzątkiem na 10 min, potem odsączyłem wodę i wlałem z shake'ra białko czekoladowe z mlekiem ciepłym - pierwszy raz weszło tak nieziemsko :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1389 Napisanych postów 4592 Wiek 30 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 87116
nie musisz zalewac ich najpierw woda, po prostu zalej je od razu bialeczkiem i dodaj sobie do nich np. jagody i bedzie jeszcze lepsze

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
w sumie można i tak, ale że za pierwszym razem tak zrobiłem i jest elegancko to narazie zostanę przy tym :D oczywiście do tego wpadają borówki i orzechy włoskie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 90 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 467
mi najlepiej smakuje zalana wieczorem mlekiem i czeka do rana:)... rano dodaje owoce i bakalie,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Wiek 17 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 6530
Tak w ogóle, dostałem taką oliwę: BORGES Oliwa Delicate, spoko?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepszy blog lipca 2019-głosowanie

WPC