SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Płatki owsiane ,jak przyrządzać

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14120

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132164 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460693
mnie tam schodzi z plackami zawsze dłuzej, jeden kiedyś to i ok 15 mi się robił, ale teraz sienkie robie, dzien wczesniej zawsze robie na dwa dni już albo i trzy nieraz jako przekaske do pracy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
hilde < najgorsze jest to, że trzeba umyć potem więcej aniżeli po zrobieniu normalnych płatków ;) A nienawidzę mycia naczyń. TO raz. Dwa, robiłem 2 razy i raz mi się przypalił, a drugi raz mi nie smakował ;) Także nie wiem, czy miałem zły przepis, czy ten placek jest bez rewelacji.

Ps. to szybko to robisz ;) Wsypanie, wlewanie, mieszanie, wrzucanie na patelnie, czekanie aż się jedna strona zrobi, OBRACANIE (tu mi nie wychodzi :P), czekanie aż się druga strona zrobi- 5-7 minut?

Zmieniony przez - Kwic w dniu 2011-01-10 21:25:44

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132164 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460693
OBRACANIE (tu mi nie wychodzi :P)
Ja znalazłem na to sposób, talerz smaruję odrobina oliwy, przykładam na patelnie dociskam i przekręcam patenie i placek mam na talerzu potem go tylko zsuwam.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
Bełtam 3 całe jaja.
Dodaje kakao, miodu, rodzynek.
Mieszam.
Dodaje szklanke płatków owsianych i mieszam.
Nalewam olej na patelnie, rozgrzewam patelnie, biore papierowy recznik i scieram nadmiar tluszczu.
Wylewam mase na patelnie, przykrywam i smaże po minucie z każdej strony.
Jest ładnie zaruomieniony, nie jest suchy.
Polewam jogurtem i jem.

jak dobrze przysmazysz pod przykryciem (przykrycie to cały pic, bez niego bedzie lipa) to przerzucasz b.łatwo za pomoca lopatki.

Zmieniony przez - hilde w dniu 2011-01-10 21:48:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
anubis84 < not bad ;)

hilde < no fakt, ja robiłem bez :P

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zwiększenie masy ciała

Następny temat

siłownia>bieganie>trening brzucha?

WHEY premium