SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pączki w tłusty czwartek a masa

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3876

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20723 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607734
Ja robię i faworki i pączki Z tym że faworki z dodatkiem mąki owsianej i jaglanej, mają fajny, inny smak i u mnie wszyscy takie lubią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282904
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20723 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607734
Bziu ja robię zw zwykłego przepisu http://kotlet.tv/faworki-najlepsze/ Z tym, że zamiast samej mąki pszennej daje też "na oko" jaglanej i owsianej, tak 1/3 każdej. Nawet goście mi kiedyś zjedli takie faworki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Wszytskie pączki z czawrtku idą w cycki więc się nie ma co przejmować nimi.

Co innego jak się wychodziło by na scene a jak nie to zjedz ze smakiem.
4

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282904
dobry patent z tą mieszanką mąk

ja gdzie sna inst aiwdziałam przepis osttanio na pieczone faworki, musze poszukać

a przepis na packzi mam z zeszłego roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282904
tylko ja chyba musze zrobic w tym roku tłusta srodę zamiast czwartku, bo mój wyjeżdza P
boje się tylko że wyjdzie konieć końców tłuty i środa i czwartek :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20723 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607734
Ja też będę robić w środę, akurat moja mam przyjeżdża W czwartek cały dzień w pracy, to nie miałabym kiedy zrobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264576
ja robiłam w zeszłym roku pieczone faworki:
z tych składników poniżej wyszło mi 35szt.
1szt.=30kcal

Skład:
Mąka pszenna - 200g
Jogurt naturalny - 4 łyżki
Jajka - (2 żółtka)
Rum/koniak - 2 łyżeczki i spirytus 1 łyżeczka
Puder z ksylitolu

Wykonanie:

1. Łączymy wszystkie składniki
2. Ciasto zagniatamy dobrze i odstawiamy na 20 min do lodówki,
3. Rozwałkowujemy cienko, kroimy na paski ok 2 cm szerokości,
4. Przecinamy również na środku i przeciągamy jeden koniec przez środek aby uformować nasze ciastko
5. Pieczemy w temperaturze 180* przez 10-15 min aż będą rumiane
6. Posypujemy pudrem z ksylitolu

Smaczne były.
1

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 544 Napisanych postów 1749 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 662809
Ja jak co roku dziabnę ze 2-3 pączusie: z różą, z bitą śmietaną, z advocatem.
Pączki jem tylko raz w roku, więc nie przejmuję się tym kompletnie. Może w misce odejmę sobie ze 100g węgli tak dla spokoju.
A tych bardziej fit nie robimy, bo wychodzi tego potem sporo, człowiek je na luzie bo są fit, a kalorii wpada kilka razy więcej niż z tych kupnych 2-3 sztuk "nie ft"
A i narobić się trzeba i często smak jednak nie ten
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20723 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607734
Zależy kto co lubi Ja uwielbiam domowe pączki, sklepowe zupełnie mi nie smakują.
A w faworkach nie chodzi o to żeby były fit, bo to nie ma sensu Po prostu dużo osób potwierdza że w wersji innej niż tradycyjne są smaczniejsze.


Zmieniony przez - Viki w dniu 2019-02-26 13:24:17
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zaczac i nie poddac sie

Następny temat

Tyję, ale na wadzę chudnę

WHEY premium