SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Późne pory spożywania posiłków... need help

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 916

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 79 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1897
Witam
Mój problem dotyczy tego, że spożywam ostatnie 3 posiłki w późnych porach...np 18:00, 21:00, 23:00. Przeszukałem forum ale nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi na moje pytanie. Jedni piszą, że nie ważne o której się je ważne żeby dostarczyć wszystkie ustalone posiłki nie ważne w jakich porach ważne żeby były... no a z drugiej strony dostarczanie węglowodanów w późnej porze spowoduje ich odłożenie się w postaci tkanki tłuszczowej bo metabolizm wtedy nie jest taki szybki.... i jak tu w końcu jest?

Mam jeszcze 2 pytanie dotyczące białka... leiej dać 10-20g więcej białka ponad ustalony poziom? czy 10g białka mniej? Bo tutaj też, nie jestem w stanie utrzymać "równego" ustalonego poziomu i zawsze mam tego białka więcej
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3830 Napisanych postów 63350 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 680475
Z bialkiem to bez roznicy, nie musisz byc az taki dokladny. Jezeli chodzi o posilki to zalezy jak one wygladaja. PRzed snem lepiej nie dawac duzego objetosciowo posilku z uwagi na mozliwosc wystapienia problemow ze snem. W posilki wczesniejsze moga byc wiekszych rozmiarow, czyli zawierac weglowodany.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1430 Wiek 27 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16850
Powiedzmy o tej 18 daj normalny posiłek, o 21 zjedz białka jak zawsze + węglowdany powiedzmy połowe normalnej porcji, o 23 białko + odrobina oliwy z oliwek.

Semper Fidelis.
Wielka Polska na wieki!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak wyszczuplić nogi w 4 miesiące

Następny temat

Kilka moich przepisów na Owsiane :D

WPC zestaw