SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Półroczna przerwa i spadek masy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 928

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 214 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2437
witam

W sumie nie Wiem, gdzie mój post powinien się znajdować (czy w dziale odżywianie czy Tutaj) ale ok, najwyżej przeniesiecie ^^

Otóż, od ponad pół roku nie ćwiczę, niestety musiałem sprzedać ławeczkę w raz z obciążeniami i przez ten czas nie miałem jako takiego dostępu. Nie mniej jednak trzeba jakoś wyglądać za rok we wakacje bo raczej do tych nadchodzących nic specjalnego nie wskóram ;)

Dobra, do rzeczy - Przez ten czas spadła mi masa ciała.. i to dość drastycznie.. z 76kg na 65 :/ nie wiem kompletnie co się stało, wszystko zjechało i nie ma nic... ^^ Wyglądam bardzo kiepsko...

I dlatego kieruje do Was pytanie, czy warto wspomóc się po miesiącu ćwiczeń jakąś kreatynką ? Co do diety, Wiem co jeść ale szkoła mnie wykończyła i widać skutki nie trzymania się prawidłowej diety.

Miał ktoś podobny problem. ? :/ Jak z tego wyjść i nadrobić zaległości. ?

P.S. Wiem, że powinienem napisać 3 posty - jeden w suplementacji, drugi w odżywianiu a trzeci w treningu. No ale to według mnie trochę głupie i nie chcę spamować

ankieta: (dane pól roku Temu i dane aktualne)

2. 18
3. przed 76kg / 181cm - teraz 65kg / 182cm
4. Ponad rok
5. Masa, już mi na sile aż tak zabardzo nie zależy. Nie mówiąc już o rzeźbę bo z gówna bata nie ukręcisz... ^^
6. Trec mass xxl, Hi tec (białko sojowe - nie wiem czy kojarzycie ten produkt), z 3 razy kreatyna treca cm3 i 200 mesh czyli jabłczan i mono ;)
10. 2gr białka / 6 gr węgli na kg ^^
11. No tak nie wiem.. z 70-100zł miesięcznie aktualnie nie pracuje i jestem na utrzymaniu starszych
12. Żadnych zdrowotnych przeciwwskazań, nie jestem na nic uczulony itd.

proszę o pomoc. ;d
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 736 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17056
po gainer marsz , dietę ułożyć raz, trening dwa, odpoczywać i spać trzy ! ułóż dietę z dodatnim bilansem , gainer do szkoły , dobry trening (fbw lub hst) dużo snu(minimum 8 godzin) i ruszasz !

to nie szkło jest ostre, to ludzka wyobraźnia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1137 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10054
j/w

Do odważnych świat należy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 214 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2437
dzięki chłopy ;) 2x megabol 3kg zakupiony ;], trening masowy ułożony, Teraz dieta. A o odpoczynek nie ma co się martwić. ;] te 8 godzin bez problemu codziennie śpie ;)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spalacz bez johy i efy

Następny temat