SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pływanie pomoc

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1090

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam!
Mam parę pytań do was.Zacznę może od przedstawienia się :D
Adam
Wiek: 17
wzrost: 176 cm
waga: 58 kg
Trenuje 3 razy w tygodniu,mój trening wygląda tak 100m rozgrzewka,i pływam w jedna stronę kraulem,a w drugą odpoczywam pływając na grzbiecie,nie wiem czy dobrze robię,PROSZĘ O JAKĄS RADE JAK TRENOWAĆ
Otóż chciałbym się zapytać czy na poprawę sylwetki lepiej pływać sprintem czy długie dystanse? Zresztą sami widzicie że 58 kg to lekka niedowaga i tu pytanie czy basen to odpowiedni sport dla mnie,dodam tylko że nie stosuje żadnej diety,ale ładuje bardzo dużo nabiału.
Kolejne moje pytanie dotyczy kraula,otóż zauważyłem ,że niektórzy pływają tym style nie zanurzając ogóle twarzy i nie mają przy tym problemu z oddychaniem szczerze też tak zacząłem pływać i mam pytanie czy dobrze tak pływać czy lepiej z zanurzona twarzą?
Trzecie pytanie dotyczy sylwetki czy basen pomoże mi "rozgałęzić" bary i wyrobić niezła klate,kaloryfer zrobił się sam od pływania ale to dziwnie wygląda przy mojej słabo rozwiniętej klacie
Proszę o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8810
Nie wiem jaka jest reguła ale mi od samego chodzenia raz w tygodniu klata się poszerzyła. Pływałem przez 45 minut bez przerwy jak się zmęczyłem to przechodziłem na inny styl, czasem nurkowanie i inne zabawy.
Masy nie złapiesz od pływania Pływanie + siłownia + dieta da Ci zamierzony efekt...

Jak zanurzysz twarz to jest mniejszy opór, jeżeli twarz jest ciągle nad taflą wody to pewnie więcej mięśni pleców pracuje ale tego nie jestem pewien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok wielkie dzięk,a mam jeszcze pytanie czy od chodzenia na basen można urosnąć,może dziwę to jest ale dopiero od jakiegoś 1 zacząłem dojrzewać czy jeśli będę więcej pływał to bardziej się rozwine fizycznie niz jeśli nie pływałbym ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1 roku :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 176
basen dobra rzecz, polecam

Zmieniony przez - XY w dniu 2012-01-12 03:57:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
stara data!!!

moderator sprinterek

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rower triathlonowy

Następny temat

Rower trekingowy prosze doradzic...

WHEY premium