SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Późne pory spożywania posiłków... need help

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1065

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 79 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1897
Witam
Mój problem dotyczy tego, że spożywam ostatnie 3 posiłki w późnych porach...np 18:00, 21:00, 23:00. Przeszukałem forum ale nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi na moje pytanie. Jedni piszą, że nie ważne o której się je ważne żeby dostarczyć wszystkie ustalone posiłki nie ważne w jakich porach ważne żeby były... no a z drugiej strony dostarczanie węglowodanów w późnej porze spowoduje ich odłożenie się w postaci tkanki tłuszczowej bo metabolizm wtedy nie jest taki szybki.... i jak tu w końcu jest?

Mam jeszcze 2 pytanie dotyczące białka... leiej dać 10-20g więcej białka ponad ustalony poziom? czy 10g białka mniej? Bo tutaj też, nie jestem w stanie utrzymać "równego" ustalonego poziomu i zawsze mam tego białka więcej
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Z bialkiem to bez roznicy, nie musisz byc az taki dokladny. Jezeli chodzi o posilki to zalezy jak one wygladaja. PRzed snem lepiej nie dawac duzego objetosciowo posilku z uwagi na mozliwosc wystapienia problemow ze snem. W posilki wczesniejsze moga byc wiekszych rozmiarow, czyli zawierac weglowodany.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1430 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16860
Powiedzmy o tej 18 daj normalny posiłek, o 21 zjedz białka jak zawsze + węglowdany powiedzmy połowe normalnej porcji, o 23 białko + odrobina oliwy z oliwek.

Semper Fidelis.
Wielka Polska na wieki!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak wyszczuplić nogi w 4 miesiące

Następny temat

Kilka moich przepisów na Owsiane :D

WHEY premium