SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OxyElite Pro fake?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8993

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Jeśli dobrze pamiętam opinie, to każdy o OxyElite pisał, że pobudzenia jakiegoś wielkiego nie ma-jak po kawie, za to fat pali świetnie, więc nie ma podstaw do sądzenia, że masz fake.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Tylko że w przypadku takich środków chyba tylko producent wie co jest w środku (a pewnie czasami i on nie wie).

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 652 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6739
kumpel miał taka sama wersje, to samo pudełko i kapsy. dzialanie- zerowe.... juz po moim clenburexinie+joszka kopało o wieleeeeeeeeeeeeeeeeeee lepiej. :D

edit: tez bralem bo dal mi 5 kapsów, mizerna odzywka

Zmieniony przez - p4p4sm3rf w dniu 2013-08-24 12:14:03

Zmieniony przez - p4p4sm3rf w dniu 2013-08-24 12:14:12

Uważaj jak tańczysz bo życiowy parkiet bywa śliski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
na aukcjach przy hmb tez pisza ze 5kg masy w miesiac

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 266
Zobaczę co będzie jak zwiększę dawkę. Przy zakupie zasugerowałam się wieloma pozytywnymi opiniami na temat tego supla. Wersja ze składem jak na zdjęciu miała kopać i działać. Wiadomo że nie płaci się takiej kasy za efekty jak po Thermo Speedzie.

W mailu zwrotnym sprzedawca napisał, że nie miał wcześniej żadnych podobnych zgłoszeń jak moje. Popatrzyłam nawet po jego komentarzach i rzeczywiście ludzie, którzy kupowali Oxy wystawiali pozytywy. Nie liczyłam na nie wiadomo jak wielkie pobudzenie, ale jednak jest tam gera, jest tam joha - powinnam coś czuć.

Zmieniony przez - superstar7 w dniu 2013-08-24 15:28:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
ale czekajcie. To ma kopac w jaki sposob? Bo jesli chodzi o trzepanie mozgu to nie ten produkt i jak oczekiwal takiego pobudzenia to sie lekko pomylil to termogenik, a takich srodkow "moc" ujawnia sie dopiero podczas krecenia cardio. To nie jest stymulant

dwa,ze w zaden sposob niejest miarodajne i wiarygodne ocenianie srodka czy dziala na podstawie tego czy "kopie".

Zmieniony przez - maly mis84 w dniu 2013-08-24 15:36:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
no, ale naszpikowany byl 1.3 wiec samo mowi za siebie....
niektorzy oczekuja od spalaczy wiekszego pobudzenia by mogli dluzej krecic przyslowiowe aeroby lub intensywniej przylozyc sie do treningu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
oczywiscie. Ale np ja mialem tak po oxy a wrzucalem na raz dwa kapsy i czesto jeszcze joszke do tego. Ze jak wzialem np w ciagu dnia to nie czulem nic. A gdy wrzucalem to przec aero to dzialalo zupelnie inaczej, mocniej itd. W skladzie jest kilka skladnikow ale wiekszosc to wlasnie spalacze a nie pobudzacze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 266
Powiem tak. Wstaję 7 rano i biorę jedną tabletkę. Na 8 trening a ja równie dobrze mogę iść spać. Nie czuję również podwyższonej termogenezy przy aerobach (może odrobinę, ciężko stwierdzić). Geranium w Tested Burnerze działało na mnie tak, że dosłownie musiałam na siłę wpychać w siebie jedzenie. Oxy nie spowodowało zmniejszenia apetytu nawet w najmniejszym stopniu. Nadal muszę się mocno pilnować, żeby trzymać dietę. Więc to już jest w jakiś sposób miarodajne w ocenie środka szczególnie że był pod tym względem mocno zachwalany. Jeżeli nawet nie jest fejkiem to na pewno nie jest to ta stara wersja. Uwierzcie, że zanim kupiłam Oxy trochę się naczytałam opinii tak żeby znaleźć najbardziej odpowiadający moim oczekiwaniom środek i według tego miała być to stara wersja OxyElite Pro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
TomQ-MAG
na aukcjach przy hmb tez pisza ze 5kg masy w miesiac


Nie nabijaj się, Piotr Kaczka pisał że jednak HMB działa

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl

Następny temat

jakie białko na początek

WHEY premium