SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OxyElite Pro - Niespełnione nadzieje

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8576

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2598
Witam wszystkich forumowiczów,

Swoje pytanie kieruje do osób które stosowały OxyElite Pro, spotkałem się z całą masą bardzo pozytywnych opinii na temat tego produktu, zarówno osób które brały go jako pierwszy ale również tych dla których był to np. 2-3 produkt w trakcie jednej redukcji. Osobiście zdecydowałem się na jego stosowanie w samej końcówce redukcji.

Przyznam że na ten moment bardzo się zawiodłem, zastanawiam się gdzie leży problem.

Wziołem na razie pierwszą kapsułkę (2 godziny temu), jeżeli mam być szczery to nie poczułem nic, żadnego działania, pobudzenia, zwiększonej potliwości, większej chęci do treningu.

Przez 4tygodnie brałem Man - Scorch ( 4tab przed treningiem, 2 5h później ).
Kolejne 4 tygodnie stosowałem Peak - Hellburner (Johimbina w składzie) ( 3 kapsułki przed treningiem, w dni bez treningu tylko 2kapsułki przed aerobami i 1kapsułka 5h później).

za 2-3h napiszę czy są jakieś odczucia po 2kapsułce.
Jutro wezmę 2rano i 1kapsułka 5h później.

Myślicie że tolerancja na tyle się wyrobiła czy może produkt jest wałowany?
Kupiony na allegro, masa pozytywnych komentarzy.

Obecnie brak kaski na kupno nowego a zostało ostatnie 6-8tyf\godni do końca, szkoda było by zmarnować końcówkę.

Podaje skład:

Bauhinia Purpurea L. (Leaf and Pod) Extract
Bacopa (leaf)(bacopa monnieri) Extract
1,3-Dimethymylamine HCL
Cirsium Oligophyllum (plant) extract
Yohimbe (Pausynystalia Johimbe) Bark Extract (contains Rauwolscine HCL)

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 1 rok Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
na allegro powinno coś być z gerą, co do pierwszej części to mogę polecić tested burned jak znajdziesz

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
pewnie masz nowa okrojana wersje, stad twoje rozczarowanie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2598
Według składu na etykiecie, który wkleiłem tutaj wydaje się że to ta lepsza wersja, jest to wersja PRO, z Yohą a nie zwykła z halostine.

Stąd moje zdziwienie bo tolerancja może wzrastać ale żeby aż tak ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
Zastrzeżona mieszanka 119.5mg
Bauhinia Purpurea L. (Leaf And Pod) Extract
Bacopa (Leaf)(Bacopa Monnieri) Extract
1,3-Dimethylamylamine HCI
Cirsium Oligophyllum (Plant) Extract
Yohimbe (Pausinystalia Johimbe)
Bark Extract (Contains Rauwolscine HCI)
Kofeina 100mg

taki powinien być skład starej wersji PRO, różnic niewiele ale jednak są , ps a ocena spalacza po 1 kapsulce troche mija sie z celem, tym bardziej jak jestes po dwóch opakowaniach wcale nie takich słabych


Zmieniony przez - Banan w dniu 2012-12-15 13:23:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
to, ze masz na etyiecie to co napisales nie znaczy, ze jest w srodku, podczas malej afery z jack3d juz pojawialy sie opinie ludzi o tym, ze oxy z ww etykieta czyli niby wszystko ok, to juz nie to samo.

sporo osob na forum o tym pisalo, ze nie czuje juz tego "kopa"

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2012-12-15 13:24:51
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2598
Banan
Przecież to jest dokładnie taki skład jak podałem ;)
Identyczny, musiałem widocznie przepisać nie dokładnie tzn, nie przechodziłem do następnej linii we właściwym momencie :D

Hmm no zobaczymy co i jak, opinie były świetnie to się skusiłem, sprawdzałem etykiety żeby wszystko grało.
No zobaczymy może jak wezmę 2rano i 1 5h później to będzie hulało :)


Zmieniony przez - PBT w dniu 2012-12-15 13:28:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2598
TomQ-MAG
Ale efekty przynajmniej były zadowalające jak w poprzednich wersjach czy w ogóle klapa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
widzę, że afera za aferą , niedługo będą podrabiac i dekstroze

my na sklepie mamy tą wersję pro i opinie klientów sa jednoznaczne - kosa i działa , sam łyknąłem jakis czas temu od znajomego ktory go zakupił 1 kaps na probe to pierwsze 40-50 min praktycznie nic, a potem jak mnie sieknelo to dobre 2h troche nie wiedziałem co ze sobą zrobić (ps nie było treningu ,tak z ciekawosci sobie sprobowalem )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
PBT
TomQ-MAG
Ale efekty przynajmniej były zadowalające jak w poprzednich wersjach czy w ogóle klapa ?


niestety nie bylo duzo gorzej

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2012-12-15 13:48:07

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2598
Około godziny 14:00 poszła kolejna kapsułka, i... nie czuje dosłownie nic ;)
Żadnego nawet lajtowego pobudzenia, po prostu żadnej reakcji. Co dziwi tym bardziej że zawsze byłem podatny bardzo na stymulanty.

Jutro sprawdzę 2 kaps rano i 5h później 1kapsułka.

Jeśli tak to będzie wyglądać to będę musiał przetestować 4kapsy, a jak dalej lipa to kołować hajs na jakiś inny supel.
Szkoda bo oczekiwani były spore, końcówka redukcji a tu taka kiszka...

Zastanawiam się jeszcze tylko nad jednym, na tych kapsułka co jest napisane?
U mnie jest OxyE, bezpośrednio na kapsułce, bez pro itd, może po prostu dostałem te słabszą wersję a tylko naklejka była od wersji pro ;)
Sam nie wiem, kupowałem z allegro bo nigdzie nie mogłem znaleźć a nic nie klepie, wiem, snuje teorie spiskowe ale z podziwu nie mogę wyjśćhehe

Zmieniony przez - PBT w dniu 2012-12-15 15:25:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
niestety takie sytuacje, ze jakis suplement przestaje klepac po jakis problemach naglosnionych z danym srodkiem to normalka w tej branzy.

ALRI jest tutaj chyba najbardziej cieszacy sie zla slawa w przypadku supli z dodatkami
i ich venom na meridii

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl Kreatyna + Beta Alanina + Carbo

Następny temat

Tauryna + Monohydrat

WHEY premium