SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oxandrolon a HCG?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1178

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez FighterX z działu Szybkie pytania bez logowania.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 885
Witam.Planuje od marca zacząć brać oxandrolon w dawce 20-25mg dziennie.
Z tego co udało mi się wyczytać wszędzie gdzie czytałem oxandrolon nie aromatyzuje ale blokuje układ hpta.
Inni twierdzą że nie ale ja zbadam testosteron i estrogeny przed przyjęciem i po odbloku. Albo ewentualnie przed po i po odbloku trzeci raz i to pierwsze pytanie co zrobić?.Drugie to to że wymyśliłem na podstawie tego co czytałem ale nie wiem czy to by mogło być prawdziwe że jak to jest krótki cykl 8 tyg to razem z tym brać HCG i pociągnąć go trochę poza cykl (na cyklu w dawce małej 500powiedzmy,a po cyklu w większej trochę i co 3 dni ciągle i zakończyć przed tamoxifen ) i na koniec tamoxifen z dwa tygodnie brać.Te HCG by miało być w celu takim żeby na oxie mieć testosteron odpowiedni swój i żeby były lepsze wyniki ...Moja waga 60kg ale teraz wchodzę na robienie masy.Poprzednio może to śmieszne ale miałem 53 i przez 4msc udało mi się na te 60 wejść i chciałbym teraz te 65 zrobić.Wzrost 174.Wiek 20lat


Zmieniony przez - adrian04585 w dniu 2021-02-19 16:19:43
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 885
No tak... dalej w sumie nie wiem co myśleć o tym Mk ale jak wezmę to na swoją głupotę i odpowiedzialność... nikt nie pomoże xd.A jak biorę sobie kreatynę cytruline magnez cynk to nic mi od tego nie jest.Nie biorę wielkich dawek suplementów żadnych.Nie polecam.Kiedys argininę brałem ale wiem że cytrulina w nią się zmienia i nie ma potrzeby to od dużych dawek które dopiero pompę mega dawały poczułem że serce się obciąża(był pewien dyskomfort chwilowy,nierówne bicie serca przez chwilę np) no i ogólnie to jak ktoś sobie czyta to nie polecam przesadzać z suplami.A na forum się dobrze można dopytać o coś ale to dalej kogoś zdanie tylko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
Ankieta działu kolego
Jeszcze coś? Badałeś tarczyce ?
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 885
Nie badałem nic...dopiero zamierzam to zrobić.Moze ktoś właśnie opinię co warto zbadać dodatkowo i dlaczego podać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 885
W głosowaniu dodałem 4 odpowiedzi i widzę że nie mogę usunąć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 885
I właśnie dwa czy trzy razy badanie zrobić będzie trzeba żeby było dobrze
I czy HCG polecacie mi w cyklu tak jak wyżej pisałem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 439 Wiek 41 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7302
1.WIEK:
2. WAGA:
3. WZROST:
4. WYMIARY:
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI:
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
8. TRENING:
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA:
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:


Edytuj i wypełnij
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 885
1.WIEK: 20
2. WAGA: 60
3. WZROST: 174
4. WYMIARY:
-biceps:32
-klatka: 91
-udo: 52
-talia:80
5. STAŻ NA SIŁOWNI:6
6. DIETA:
-białko: 140
-węglowodany: 350
-tłuszcz: 130
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:0
8. TRENING: 3razy w tygodniu każdy mięsień
9. CEL CYKLU: masa/siła
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:10%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):ekto
13. STAN ZDROWIA:jest ok
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:nie ma
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 2900kcal
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:92,5
-martwy ciąg:nie sprawdzałem maxu dawno
-przysiad:nie sprawdzałem dawno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 439 Wiek 41 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7302
Według mnie za wcześnie na doping (wymiary) białko 140 tylko? Buduj mięcho na sucho narazie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30051
poczekaj z 5-10 lat bo sie wystrzelasz i pozniej bedziesz zalowal
spruboj sobie mk677


Zmieniony przez - Cycu_ś w dniu 2021-02-19 18:35:07
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 885
Tak 140.No myślę że ponad dwa gramy starczy.Czytalem że oxandrolon też jest poddawany młodszym...ale może i tak jak mówicie lepiej.Bo to że układ ten mi się zablokuje po oxandrolonie już może coś tam zatrzymać w organiźmie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 885
Niby też nie rosnę już z jakiś rok w górę ale kości wiadomo się wzmacniają ciągle dopóki młody jestem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl Enan + Masteron - sprawa estrogenu

Następny temat

Doprecyzowanie cyklu

WHEY premium