SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Owłosienie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 368

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 127 dni Przeczytanych tematów 42
Pytanie skierowane do posiadaczy gęstego owłosienia na klatce i rękach. Czy aktualne owłosienie wyrosło wam juz w wieku 18-19 lat czy później też rośnie tj. 23-26 lat. Prosze o odpowiedź to dla mnie ważne.

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6761 Napisanych postów 5886 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 291834
o jak bardzo gęstym mówimy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 129 Napisanych postów 888 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 86723
Później, coraz gęstsze z wiekiem.

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 127 dni Przeczytanych tematów 42
Chodzi mi o to ze jesli mam 18 lat i dosyc geste to w wieku 25 lat bede mial gęściejsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 129 Napisanych postów 888 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 86723
pewnie troche tak ale nie ma gwarancji, to sie u ludzi waha bardzo

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 1350 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 14539
Na klacie jest gestsze doszło jeszcze na plecach za to na głowie łysina tego sie nie da przewidzieć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 392 Wiek 20 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22341
a to co dziwi czy nie podoba Ci się gęste owłosienie na rękach? :D ja pamiętam jak się kiedyś ogoliłem na nogach jakie mi krzaczory wyrosły haha i to było jak miałem 14 lat, a teraz mam 20 i nadal takie same
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1784 Napisanych postów 47556 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 482327
Flipinski00
Chodzi mi o to ze jesli mam 18 lat i dosyc geste to w wieku 25 lat bede mial gęściejsze.

jest taka możliwość

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8159 Napisanych postów 108833 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1323545
moze być gęstsze wiadomo w tym wieku to początki mogą być owłosienia i ono się moze rozrosnać

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybity bark. pytanie