SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Otworzyć sklep z suplementami??

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4785

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1727 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26915
Jeżeli sklep jest w tym budynku co siłownia to nie może tam zabraknąć przeróżnych próbek przedtreningówek :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 486 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8299
Swojego czasu też miałem podobną koncepcję, jest to poważne inwestycja, kolejne pytanie skąd brać odżywki, aby były jak najtańsze, żeby można byłoby je tanio sprzedawać. Ściągać z zagranicy czy z szukać w Polsce, czy trochę tak i trochę tak. Trzeba wszystko bardzo dobrze przeanalizować i przekalkulować.

"Everything Is Possible When You Really Really Want It"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10507
MarcinCzarny
w każdym interesie jest na początku ciężko i z reguły się dokłada,koszty utrzymania sklepu który będzie znajdywał się w tym samym budynku co siłownia wynosi 2.000tys miesięcznie.Do zainwestowania mam 30tys:)mam też taki pomysł żeby na miejscu robić odżywki białkowe itp owoce,sałatki które są nie zbędne po treningu.Sprzedaż internetową też bym zrobił.Mam jeszcze troche czasu bo lokal zwalnia się w marcu,do tego czasu musze wszystko przeanalizować i policzyć po 3razy!najgorsze jest to że nie mam pomocy z boku od żadnej która w tym siedzi.Nie licząc was koledzy,wasze wszystkie podpowiedzi mi się przydają,za co wielkie dzieki!


Koszt samego wynajmu to nie wszystko. Nie mówię już nawet o tym, że jak to jest kwota netto czeka Cię jeszcze 23% vatu a to dodatkowe 460zł. Policz koszty stałe takie jak światło, ogrzewanie, koszty ochrony sklepu, ZUS, ubezpieczenie sklepu itp. Dowiedź się wszystkiego żebyś potem nie był rozczarowany.
Poza tym musisz pamiętać, że taki sklep podlega nadzorowi miejscowego sanepidu a on na pewno nie pozwoli Ci przetwarzać żadnych produktów spożywczych (np. sałatek) ponieważ na pewno nie będziesz miał do tego warunków.
Dla przykładu powiem Ci tylko tyle, że (mając na uwadze twoje 30 tyś) na samego Treca kupując po jednym produkcie z każdego smaku i gramatury potrzebujesz w przybliżeniu około 15 tyś. Wiadomo, że nie musisz wszystkiego kupować ale jak zwiększysz ilość stanu niektórych produktów na 2-3 szt to i tak nie ominie Cię taka kwota.
Masz już jakiś koncept co do firm, dostawców?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie Suple Dla Street Workout'u(Pilne bo renta się zbliża;)

Następny temat

[Trec Boxing News] Tajemnica mocy Artura Szpilki

nutloveb