SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ostrzeżenie - treningi wakacyjne muay thai!

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2541

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 285
Witam,

Jako że poszedłem na trening wakacyjny muay thai ( muaythai.bydgoszcz.pl )zdam małą ostrzegawczą relację. Otóż na pierwszy trening przyszedłem z kolegą. Trener niby zastępca ale przykłady wyglądem zewnętrznym nie dawał - palił wciąż papierochy, żółte zęby, wąsy coś jak żul. Przyszedłem z tatą więc jako rodzić chciał zobaczyć co na takim treningu jego własny syn będzie robił za 100zł miesięcznie. Dziwne ale trener nie zgodził się na to. Następnie czekał mnie lipny trening (bieganie, praca z workiem i tarczami) takie rzeczy w sumie mogę robić w domu/ w lesie. Następnie za dwa dni dowiedziałem się że tam trenuje się ponad rok ogólnorozwojowo w okręgu boksu i potem dopiero ewentualnie cię przydzielą na coś... Pomyślałem: Przecież strona zaprzecza wszystkiemu temu co jest na realnym treningu...

Świetne jaja - idziesz na muay thai a marnujesz czas na rzeczy które robiłeś dotychczas w domu. Paranoja.

Co prawda szefa (Artur Krakowiak) nie było ale w sumie wątpię że szkoliłby często i całkiem inaczej niż jego zastępca. Tyle przeczytanych obiecujących treści... jak widać to tylko biznes. Za to że nie przyszedłem na drugi dzień z kolegą trener był wręcz oburzony i zachęcał wciąż drugiego kolesia żeby na następny trening też przyszedł z kolegą. Ten mówi że miał operacje nosa a on że jak nos to nic mu nie będzie.

Pozdrowienia, chciałbym usłyszeć wasze zdanie na ten temat.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 251 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 975
moje zdanie jest takie ze masz racje

sog

"Co należy zrobić po upadku?
To, co robią dzieci: podnieść się."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 306 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9787
jeśli intresuje Cie MT to spróbuj tu
http://www.zawisza.bydgoszcz.pl/index.php?s=431&did=52&l=pl
nie wiem czy we wakacje są zajęcia, ale masz podany nr telefonu, pierwzy trening za darmo.
powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 170 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3847
(bieganie, praca z workiem i tarczami)

A co ty tam chcialbys robic?Niestety ale mysle ze w kazdej sekcji spotkasz takie treningi.

Oczywiscie co do tego "zastępcy" to rozumiem Twoje oburzenie.

Walka rozpoczęta...
Co nie zabije to wzmocni!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 8680 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31712
a jakiem tu można mieć zdanie? Żenada i tyle

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kluby SW w Ostródzie

Następny temat

kickboxing/boks we Wrocławiu [wakacje]

aerofull