SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ostrovit - WPC 80

temat działu:

Ostrovit

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 109429

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 86 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2558
Zakupiłem 4 opakowania tegoż OSTROVITU .
Smaki:
-Wanilia 3/5
-Truskawka 4.5/5 Rozpuszczalność: 5/5
Po wymieszaniu lekka piana, ale mieści się w normie. Jeśli zawartość składników odżywczych jest taka jak deklarowana na opakowani to na tą chwilę Ostrovit80.eu jest najkorzystniejszą oferta pod względem ceny jak i jakości. Z czystym sumieniem mogę polecić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 969 Wiek 49 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 161334
Jest jeszcze Ostrovit Instant. Ciut droższy. Trochę lepiej się rozpuszcza (ale gorzej niż "firmowe" inne instanty). Smakowo dużo gorzej od "standardu", ale zero piany.
Spróbuj forumowego AllNutrition. Też instant, zero piona i bardzo dobre smaki. Biją na głowę instanty ostrovita. Rozpuszczalność podobnym poziomie - widelcem nie rozpuścisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1710 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33009
Niedawno kupiłem 3 paczki, ponieważ zrażony kiedyś smakiem postanowiłem po pozytywnych opiniach spróbować... Po pierwsze bardzo mocno wali chemią, że aż się bałem tego do ust włożyć. Chemiczny, niedobry posmak zostaje długo po zjedzeniu...nawet nie wiem czemu nikt nie wymienia tego jako dużego minusu. Smak karmel-czekolada i orzech laskowy to prawie identyczny smak... jak ktoś jadał lepsze białka to mu nie posmakuje, jak dla kogoś białko nie musi być smaczne to dobry wybór. Mi kompletnie nie smakuje i nigdy go już nie kupię. Dla mnie 4/10...

Marzenia mają mali chłopcy, mężczyźni cele do zrealizowania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 969 Wiek 49 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 161334
Dziwne, chemiczny posmak? W Ostrovicie? Absolutnie nic takiego nie czuje. Orzech Standard to jeden z najlepszych smaków. Czekolada-karmel smakuje zupełnie inaczej i gorzej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1710 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33009
Nie wiem czy to chemia, ale dziwnie proch pachnie... Większość białek ma piękny zapach, aż nie mogę się doczekać kiedy je wypiję, a tu czuć wyraźnie taki dziwny aromat niezależnie od smaku. Orzech to niby orzech i go czuć, ale pijąc czekoladę-karmel widać, że bazuje na podobnych aromatach, a czekolady to tam w ogóle nie czuję. To moja subiektywna opinia i każdy może mieć inny gust.

Marzenia mają mali chłopcy, mężczyźni cele do zrealizowania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 788
Kupiłem truskawkę. Smak ok - 3,5/5, ale niektóre odżywki białkowe są dużo smaczniejsze. Chemicznego posmaku ani zapachu brak. Jednak poza ceną białko Ostrovit ma same minusy - czyli kiepska rozpuszczalność i dużo piany. Nawet po długim mieszaniu pozostają grudki. Piana - jest jej więcej niż napoju. Reasumując - lepiej zainwestować w inne, może droższe białko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 969 Wiek 49 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 161334
Źle mieszasz; ) Dajesz za dużo płynu. Na ~30g prochu dawaj max 150ml wody/mleka. Potrząchnij trochę szejkerem to się wszystko dobrze rozpuści. Potem możesz dolać więcej płynu jak tam lubisz.
Najlepszy smak ma orzech standard. Wanilia też jest całkiem dobra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 258 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6313
dobra jakość i przystępna cena smak kwestia indywidualna ale mnie podchodzi
czekolada ma delikatny posmak puchatka a orzech smakuje jak princesa orzechowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1176
siema,
jem to bialko od 6 m-cy i jestem zadowolony.

pytanko, czym sie rozni wersja wpc80 eu ostrovit kolor bialy opakowania a czym wpc80 eu ostrowita kolor fioletowy :)

w bialym chyba nie dorzucaja miarki we fioletowym jest


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 258 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6313
W białym też jest miarka nie sądzę by składem się różniły tylko ostatnio ostrovit na wielu produktach zmienił szatę graficzną
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ostrovit - Whey Vanilla Shake

Następny temat

Ostrovit - WPC Instant

WHEY premium