SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ostrovit TCM I BCAA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5434

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 358
Jak juz chcesz czyste bcaa to trec bcaa powder. Jakosciowo o wiele lepsze niz ostrovit ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Eltoro_KrK syp pod język i zapij i zapomnij.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 434 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38661
powermaxtm
Jak juz chcesz czyste bcaa to trec bcaa powder. Jakosciowo o wiele lepsze niz ostrovit ;)

myślę że płaci się za markę, jak ktoś wierzy w takie rzeczy jak nadzwyczajna jakość to fajnie, może dzięki temu będzie miał lepsze samopoczucie i wytworzy mniej kortyzolu
wyjaśnij mi czym różni się leucyna Treca od leucyny Ostrovitu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402348
tez jestem ciekaw, ale odpowiedzi (sensownej) pewnie sie nie doczekamy..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1311 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38514
mam tcm stosowałem stare 2 razy rewelacja nie biore już mono, teraz mam w aszfie nowe tcm ztauryna czeka mam też prawie 2 kg bcaa tego z trefnym opakowaniem także czeka!!polecam!!

chin up:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 389 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16235
Nie będę zakładał nowego tematu, więc napiszę tutaj. Przymierzam się do zakupu BCAA (obecnie mam z Olimpu BCAA Xplode) i zastanawiam się nad zakupem czystego bcaa bez dodatkow zbednych. Które polecacie? Mam na uwadze Trec BCAA Powder i FA BCAA 5000. Jak widać puszka tej samej wagi, a cena to różnica 40zł... z czego wynika ta różnica? Tylko firma?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 122 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7420
ja ostatnio robiłem zamówienie u mnie na siłowni na tcm+tauryna z ostrovitu za 500g 34 zł to 8 osób wzieło a sam wcześniej jadłem 300g czystej formy i tez sobie chwale ;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1311 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38514
temat ostrovit wiec ja polecam je cena skład nie ma lepszych teraz ale sa lepsze smaki itp:P

chin up:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1069 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9614
Maniek i jak BCAA xplode z Olimpu ci się sprawdziło ? Bo także zastanawiam się nad nim lub na strovitu BCAA ? ;D

Jak jest trudno, to znaczy że idzie w dobrą stronę....

NO PAIN NO GAIN !!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402348
nie jestem Maniek ale jak mialy by sie sprawdzic, bcaa jak bcaa, patrz tylko na jego cene bo kupujesz puche 500g a masz tylko 300g bcaa w wygórowanej cenie imo

Zmieniony przez - wincol w dniu 2013-11-24 21:12:55
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

RE-con + Assault + kreatynka ;)

Następny temat

dlaczego większość naiwnie wierzy w kreatynę ???

WHEY premium