SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Osteoblock - na wzrost?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1707

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 603 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12851
Mam 173 cm, okolo 75 kg i 14,5 roku (rocznik 89). Chcialbym zaczac "cykl" 2 opakowania osetoblocku + 2 opakowania kolagenu activ plus do tego podjadajac nabiały. Co o tym myslicie? Wzmocnie kosci, czy moze spowoduje ich wzrost?

Prosze o pomoc.

wujek dobra rada xD

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1002 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19653
Na twoje pytanie nie znam odpowiedzi .

Ale napewno jescze urośniejsz ! Jesteś jesczze bardzo młody .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 603 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12851
Dzieki Mariusz. Ma ktos jeszcze zdanie na ten temat? :)

wujek dobra rada xD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 142
menelek: te preparaty nie są do beznakarnego używania !!!!!!!!!! Proponowałbym konsultacje z lekarzem ortopedą. Mozesz uszkodzić sobie chrząstke wzrostową i przez to kości Ci przestaną rosnąć. Tym bardziej, że jesteś jeszcze przed tzw. "skokiem pokwitaniowym". Poprostu sam z tymi preparatymi nie kombinuj. Facet mówię Ci szczerze, tym bardzie że moja mama jest lekarzem i cos niecos mi powiedziała. Oczywiście nie wie wszystkiego na ten temat, więc zgłoś sie do tego lekarza ortopedy. Łatwiej zapobiegać niż leczyć. przemyśl to - szkoda zdrowia, a eksperymety to możesz przeprowadzać w laboratorium chemicznym a nie na własnym organiźmie. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 603 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12851
Dzieki. Jednak zacheca mnie ogromnie fakt, iz na opakowaniu osteoblocku pisze iz jest dla osob m.in. w okresie intensywnego wzrostu i dawkowanie jest 5-6 dziennie (jedna okolo 120 mg wapnia itepe.) a na sklepie sfd mamy info ze najlepiej z kolagenem activ plus bo na stawy ładnie idzie. Wiec sobie myslalem zeby brac ciut mniejsze dawki niz piszą - np. 4 tabletki zamiast 5-6 ale zrobic taki maly cykl na wzmocnienie stawow i kosci bo szykuje sie wkrotce na ostre treningi kickboxingu/boksu. Potem glutaminka jakas na sciegna.

wujek dobra rada xD

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co kupić z apteki ????

Następny temat

Cwiczenia klatki na atlasie

Wiecej