SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ostatnie gramy

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2093

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 331 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2688
juz w ta soboyte mam zawody i mam zapytanie jak waga wam pokarze np. 200g ponad kategorie np 82,7 kg to co robicie jak macie malo czasu i to zbic jak ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 49349
apap na noc mniej jedz tak zebyś czuł głód przed zawodami lekkie sniadanko i dopiero po ważeniu cos zjedz ja tak robiłem

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
musajaca witamina C do japy i plujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 331 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2688
a apap po co ?? i czekam na nowe sposoby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 49349
apap na noc żeby wypocić

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
podobno wieksza dawka kreatyny przeczyszcza, ale na 100% nie wiem

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Kamil pewnie jeszcze mono

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
no mono mono ale nie testowalem takze na 100% nie jestem pewny

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 331 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2688
slyszalem ze 50 g przeczyszcza i czekam na kolejne sposoby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Czarek po prostu ogranicz trochę jedzenie i picie(nie zjedz kolacji dzień przed startem, na noc przepłucz usta wodą zamiast pić). Dwie aspiryny na noc i dobrze Cię wypoci. Dobrym sposobem jest sauna albo bardzo gorąca kąpiel w domu. Tak jak Kuba napisąl plucie też jest dobre. 1000 splunięć = kilo mniej Ja jak z psem wychodzę to nawet pluję, zawsze ciupke mniej

PS: Spacery też są oki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 689 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20220
Kreatyna mono w wiekszych dawkach ma dzialanie przeczyszczajace. Problem jest taki ze na rozne osoby rozne dawki wywoluja takie dzialanie. Najczesciej mowi sie o ok 50g na raz, choc niektorzy osiagaja juz pozadany efekt po 20-30g :). Jesli chce sie w ten sposob zbijac wage na zawody, to trzeba wczesniej go wyprobowac i sprawdzic jak dlugo utrzymuje sie ten stan. Szkoda by bylo biegac do kibelka miedzy podejsciami :)

III miejsce w MP 2009r, 2011r
II miejsce w PP w WL 2009r, 2010r

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WZOREK, FairDo, Senegroth

Następny temat

Tylko dla znawców plan na siłe ! pomocy!

WHEY premium